Tíz nap múlva indul útjára ismét a labda a futsal élvonalban. A hétcsapatos mezőny az oda-visszavágók után egy kört még letud, így tesz pontot majd az alapszakaszra.
A téli pihenőt követően az együttesek ezen a héten nekivágtak a munkának. A Temesvári CFR három játékos érkezését jelentette be, érdekesség, hogy mindhárom öltötte már magára karrierje során az udvarhelyi mezt: a kapus Mihai Tătar mellett Tifán Tamás és Boda Krisztián igazolt a bánságiakhoz.
Utóbbi kettő Székelyudvarhelyen sajátította el a teremlabdarúgás fortélyait, ott nevelkedtek.
Tătar és Boda legutóbb a 2. Ligában szereplő Korondi Juniornál, Tifán pedig a magyar élvonalbeli Nyírgyulajnál játszott ebben az idényben.
A tabella harmadik helyén álló FK Udvarhely és a negyedik Temesvári CFR között három pont a különbség a tabellán.
Csíkszeredába látogatott Răzvan Burleanu, a Román Labdarúgó-szövetség elnöke, aki a Hargita–Heves Sportbaráti Találkozó díszvendégeként méltatta a székelyföldi futball fejlődését és a magyar–román sportszakmai együttműködést.
Az élvonalbeli labdarúgó-bajnokság klubjainak majdnem fele tartozik a jelenlegi vagy korábbi játékosainak. Az anyagi gondok mentális terhet rónak a futballistákra, ezzel is magyarázható egyes csapatok gyenge teljesítménye.
Késsel sebesítettek meg egy fiatal férfit egy csíkszeredai vendéglátóegységben a közelmúltban, a támadót rövid időn belül azonosította a rendőrség.
Nem világvége, hogy az Egyesült Államok mintegy ezer katonáját kivonja Romániából – fejtette ki a Krónikának Robert C. Castel biztonságpolitikai szakértő a szerdán bejelentett washingtoni döntést kommentálva.
Október 31-én lezárul az Intesa Sanpaolo Bank Románia és a First Bank fúziója – közölte az olasz pénzintézet.
Az orosz cégnek egy kőolaj-finomítója és 320 benzinkútja van Romániában. A szabályozó hatóság szerint csökken a villanyáram ára. Az RMDSZ felvetette a parlament létszámának 10 százalékos csökkentését.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!