A kézdivásárhelyi együttes hazai pályán hét gólos különbséggel nyert a korondiak ellen, és maximális pontszámmal áll a csoport élén.
Teremlabdarúgó 2. Liga, alapszakasz 6. forduló:
Kézdivásárhelyi SE Futsal–Korondi Junior 10–3 (2–1).
Gólszerzők Bandi, Péter és Gáll 2–2, Szőcs, Dobozi, Pakucs és Vitán, illetve Csala, Boda és Vékony.
Gyergyóremetei Kereszthegy–Gyergyói Inter 8–3.
A csoport állása:
1. Kézdivásárhelyi SE 6 6 0 0 44–17 18
2. Kereszthegy 6 3 1 2 30–26 10
3. Inter Gyergyó 6 2 1 3 25–36 7
4. Korond 6 0 0 6 25–45 0
A következő forduló (december 4–11.) programja: Inter Gyergyó–Kézdivásárhely és Korond–Remete.

Távozik a Sepsi OSK korábbi csapatkapitánya, Denis Haruț, aki a Szuperligába való feljutás után elsőként hagyta el a klubot, és megegyezett az élvonalbeli tagságot szintén kiharcoló FC Voluntari-jal.
Megkezdte a 2026/2027-es jégkorongszezonra való felkészülést a Csíkszeredai Sportklub. A megmaradt hazai maghoz több tehetséges fiatal csatlakozott, a csapat pedig keményen dolgozik, hogy a bajnokságok rajtjára minden tekintetben készen állhassanak.
Házuk kertjében ment szembe egy medvével két kisgyerek szerdán délután Lövétén. Mivel veszélyessé vált a helyzet, ártalmatlanítani kellett a nagyvadat. A példány nagyjából kéthete folyamatosan bejárt a településre.
A 2019-es EP-választások alkalmával épp Tomac volt az, aki a kettős állampolgárságú romániai magyarok ellen hergelt, de összeállításunkban felidézzük az elmúlt tíz évnek a román és magyar állampolgársággal is rendelkezőkkel szembeni román narratíváját is.
Az EDDA lesz az egyik fellépő a 35. Tusványoson – jelentették be a Bálványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor szervezői szerda délután.
A kollektív irigység, utálat, megosztottság zárójelbe teszi az egyéni teljesítményeket. Fontosabb pár félremagyarázott félmondat, mint egy egész életmű…
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!