Lépéshátrányba került a Kereszthegy

Gergely Imre 2021. március 19., 20:41 utolsó módosítás: 2021. március 19., 21:02

Magához képest gyengébben játszott Gyergyóremete csapata és ez a teljesítmény nem volt elegendő egy jó eredményhez. A futsal 2. liga négyes döntőjében vereséggel kezdett a Kereszthegy, így távolodik a feljutás.

Archív Fotó: Erdély Bálint Előd

A szászsebesi torna nyitómeccsén az első félidőben még kiegyenlített volt a játék. A Dolj megyei csapat szerzett vezetést, amire még válaszolt a Kereszthegy de a szünet előtt fél perccel ismét a Metropolitan került előnybe.

Az egyenlítés reményében támadóbban lépett fel a második játékrészben a remetei csapat, de a lövések elkerülték a kaput, kontrákból pedig az ellenfél elhúzott. A vége 7–3 lett az Ișalnița javára.

A Kereszthegyre szombaton 16 órától még nehezebb feladat vár, a a feljutás fő esélyese, a Temesvári CFR lesz az ellenfél.

Nincs mit szépíteni, rosszul játszottunk, a játékosaink nem passzoltak, mindenki egyedül akarta megoldani a helyzeteket. Nem azt nyújtotta a csapat, amit tudunk.

A védekezésre sem figyeltünk eléggé, lefutott minket az ellenfél. Ez egy ilyen meccs volt” – fogalmazott Pál Nándor, a Kereszthegy csápatvezetője a Metropolitan Ișalnița elleni péntek esti mérkőzés után.