Látványos döntetlen a gyergyói futsalderbin

Gergely Imre 2022. október 17., 12:11 utolsó módosítás: 2022. október 17., 12:12

A harmadik fordulót rendezték a múlt hétvégén a teremlabdarúgó 2. Ligában. Döntetlen született a gyergyószéki csapatok összecsapásán, a Marosvásárhelyi VSK pedig legyőzte a korondi együttest.

A remeteiek hiába vezettek 4–1-re, az Inter felzárkózott, a hajrában pedig az egyenlítő gólt is megszerezte Fotó: Portik-Bakai Ádám

Nagyon látványos és gólgazdag mérkőzést láthatott a gyergyóremetei közönség, igazi rangadónak bizonyult a házigazda Kereszthegy és a Gyergyószentmiklósi Inter összecsapása.

A félidőben a remeteiek 4–1-re vezettek, de ezzel korántsem dőlt el semmi, hiszen a második játékrészre összeszedte magát az Inter és felzárkózott, a hajrában pedig az egyenlítő gólt is megszerezte, így 5–5 lett a végeredmény.

A két gyergyószéki csapat vezeti a bajnokság nyugati csoportját, jobb gólarányának köszönhetően az Inter az első, a Kereszthegy a második.

A Korondi Junior ezúttal sem tudott pontot szerezni, a Marosvásárhelyi VSK idegenben húzta be a győzelmet ellene.