Halvány reménnyel várta a temesvári meccset a csoportutolsó ellen a román együttes, amelynek győzelme mellett az is kellett, hogy a második hely megszerzéséért rivális szerbek ne szerezzenek pontot a minden eddigi meccsét megnyerő, és az Eb-re már kijutott Bosznia-Hercegovina vendégeként.
Az eddig nyeretlen Románia lehengerlően játszott, és nem kegyelmezett a semmilyen tét nélkül játszó macedónoknak. Az első félidőt követően már hatgólos volt a különbség, de a második játékrészben is a házigazdák bizonyultak jobbnak. A kiütéses győzelem azonban hiábavaló volt, mivel Szerbia 3–1-re nyert Boszniában, ezzel megszerezte a pótselejtezőt érő második helyet.
Tíz éve dolgozik a Székelyudvarhelyi FC mellett, végigjárta a 3. Liga minden hullámhegyét és hullámvölgyét, kétszer pedig testközelből élte át, milyen közel lehet a másodosztály. László Zsolt csapatmenedzserrel beszélgettünk.
Nemcsak tehetséges kézilabdázó Kerekes Éva, hanem igazi művészlélek. A nyári szünetben azzal bizonyította művészi vénáját, hogy egy szívügyének számító projektet valósított meg: kifestette egykori iskolájának falait.
Több tíz kilométeren át 1800–2000 méteres magasságban kígyózik, sokan a romániai tereputak királyának tartják. Aki a Transalpinát már bejárta, lehet fogalma róla, de a belőle leágazó Strategica még azt is lepipálja.
A legfrissebb amerikai hírszerzési értékelések szerint Vlagyimir Putyin orosz elnök a következő néhány évben korlátozott támadást indíthat egy NATO-tagállam ellen, hogy próbára tegye a katonai szövetség elszántságát.
Baka Andrást, a Legfelsőbb Bíróság korábbi elnökét jelöli köztársasági elnöknek a Tisza Párt parlamenti frakciója.
A medveproblémára egyetlen valódi megoldás létezik, az állomány visszalövése az optimális létszámra. Birtalan István gyergyószentmiklósi vadásszal beszélgettünk, nemcsak a medvékről.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!