Egymást követően harmadik alkalommal jutott a román teremlabdarúgó-bajnokság döntőjébe Csíkszereda és Galac képviselője. Két évvel ezelőtt az Imperial Wet 3:1-es összesítéssel hódította el a bajnoki címet, tavaly pedig elmaradt a döntő, a szakszövetség azonban a galaciakat nevezte a futsal Bajnokok Ligája selejtezőjébe.
Három nyert mérkőzésig tart a finálé, melynek első két mérkőzését vasárnap és hétfőn, mindkét nap 16 órától rendezik az Erőss Zsolt Arénában. A sorozat április 24-én és (ha kell) 25-én Galacon folytatódik. Ha szükség, akkor a mindent eldöntő ötödik összecsapásnak újra Csíkszereda lenne a házgazdája, május 1-jén.
Cosmin Gherman, az Imperal Wet vezetőedzője örül, hogy játszhatnak és a pályán bizonyíthatja be csapata: megérdemelten nyerték az alapszakaszt.
Sajnos, nem teljes a keretünk, André Sasse lábtörés miatt hosszú dőre kidőlt, Milovac pedig kisebb sérüléssel küszködik. Pénteken végezzük el a kötelező koronavírus-teszteket, remélem minden rendben lesz” – nyilatkozta Gherman.
Négyszer játszott egymás ellen ebben a szezonban az Imperial Wet és a Galaci United. A csíkiak kétszer nyertek, a galaciak egyszer, egy találkozó pedig döntetlennel zárult.
Pocsék első félidőt követően kétgólos hátrányba került a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában. A szünet után összekapta magát a háromszéki csapat, de a ráadásban jött a hidegzuhany a labdarúgó 2. Liga rájátszásának összecsapásán.
Nehéz időszakon van túl az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK – legalábbis, ha a román sportmédiában megjelent cikkeket nézzük. Több portál is foglalkozott a magyarországi választások rájuk vonatkozó következményeivel. Mi tisztáztunk sok kérdést.
Segítségét kért egy nő csütörtök este a 112-n a békási vidéki rendőrőrstől, miután fenyegetve érezte magát, férjét és lányát 37 éves vejétől, amennyiben annak felesége és három gyermeke nem tér vissza közös otthonukba.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
A Maros megyei rendőrök csütörtökön 23 házkutatást tartottak Nyárádremete és Makfalva községben, valamint Szovátán egy erdészeti bűncselekményeket vizsgáló büntetőügyben.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!