A hazai pályán játszó udvarhelyiek előbb 5–0-ra, majd 6–2-re is vezettek a kedd esti mérkőzésen, de végül csak óriási küzdelemben tudták megszerezni a győzelmet a teremlabdarúgó 1. Liga 15. fordulójában.
„Nem tudom, hogyan tudtunk két ilyen ellentétes félidőt játszani, és azt sem, hogyan tudtunk így visszahozni a meccsbe egy olyan csapatot, amely már el is felejtette, hogy van még keresnivalója. Nekünk sikerült. Egy olyan csapattal találkoztunk, amelynél három játékos is első futsalmeccsét játszotta ellenünk.
Ki kell elemezzük, hogy miért történt mindez, és ezeket az akadályokat miért nem tudjuk könnyedén venni” – elemezte ki a mérkőzést Jakab Zoltán, az FK edzője.
A válogatottak mérkőzései miatt a pontvadászatban kéthetes szünet következik. A Kacsó Endre által vezetett román együttes Svédországba utazik, ahol január 23-án és 24-én két barátságos meccset játszik a házigazdákkal. A keretbe az FK-tól három játékos, Bálint Andor, Balázsi Attila és Kedei Barna kapott meghívót.
Fontos döntéseket hozott a Nemzetközi Jégkorong Szövetség (IIHF) zürichi éves kongresszusa, ahol nyilvánosságra hozták a 2027-es világbajnokságok helyszíneit és csoportbeosztásait, valamint jelentős versenyrendszer-reformot is elfogadtak.
Harmadikként jutott tovább csoportjából, majd a nyolcaddöntőben nagyon nehéz kihívás várt a magyar minifutball-válogatottra a szlovákiak Európa-bajnokságon. Kétszer is hátrányba került a bosnyákok ellen, ám végül kiharcolta a továbbjutást.
Ittas állapotban ütközött több parkoló autóval, és egy kerítésnek is nekiment a csíkszeredai Fenyő és Nárcisz utcákban egy 33 éves nő szombatra virradóan Csíkszeredában – erősítette meg lapunknak a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányság.
Aki ma megtakarított pénzzel rendelkezik, könnyen szembesül a kérdéssel: bankban tartsa, állampapírba tegye, euróban őrizze, vagy hosszabb távú befektetésben gondolkodjon.
Nicușor Dan szombaton a Románia Csillaga érdemrend nagykereszt fokozatával tüntette ki Nadia Comăneci egykori tornászt abból az alkalomból, hogy 50 évvel ezelőtt a sporttörténelemben elsőként kapott 10-es pontszámot a gyakorlatára a montreali olimpián.
Azt nem tudni, hogy a lemondott miniszter ellen kik tervelték ki és hajtották végre az akciót, elképzelhető, hogy ez soha nem is fog kiderülni.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!