7–0-ra győzött a Kereszthegy a Kolozsvári Clujana ellen, így az egy héttel korábban Piatra Neamț-on elért 11–3-as sikere után ismét nagy különbséggel szerezték meg a pontokat a remeteiek. Az eddigi teljesítményük alapján semmiképpen nem túlzó a célkitűzésük, hogy a szezon végén az első helyen végezzenek.
A második fordulóban még a két moldvai csapat találkozójára a Piatra Neamț-i Ceahlăul–Buzău-i Fortius 2014 mérkőzésre került sor, ahol a házigazdák nyertek 6–3-ra.
A Gyergyószentmiklósi Inter Gyergyó–Korondi Junior 2017 meccset október 27-re halasztották.
#/# | CsapatCs | MérkőzésM | GyőzelemGy | DöntetlenD | VereségV | Gólk.Gk | PontP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gyergyóremetei Kereszthegy Gyergyóremetei Kereszthegy | 2 | 2 | 0 | 0 | 18-3 | 6 |
2 | Korondi Junior Korondi Junior | 2 | 1 | 0 | 1 | 9-6 | 3 |
3 | Gyergyószentmiklósi Inter Gyergyószentmiklósi Inter | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-7 | 3 |
4 | Futsal Ceahlăul Piatra Neamț Ceahlăul | 2 | 1 | 0 | 1 | 9-14 | 3 |
5 | Kolozsvári Clujana Clujana | 2 | 1 | 0 | 1 | 6-11 | 3 |
6 | Fortius Buzău Fortius Buzău | 2 | 0 | 0 | 2 | 5-9 | 0 |
A teremlabdarúgó 2. Liga soron következő, harmadik forduló menetrendje, október 21-én, szombaton: 16 órától Korond–Piatra Neamț, 18 órától Buzău – Gyergyóremete, október 29-én 14 órától: Kolozsvár–Gyergyószentmiklós.
Rég voltak ennyien kíváncsiak a Sepsi OSK-ra a labdarúgó 2. Ligában, és milyen jól tették, hogy szombaton délelőtt kilátogattak a Sepsi Duna Arénába a Resicabányai CSM elleni bajnokira: a háromszékiek kiütötték ellenfelüket és ott vannak a felsőházban.
Kétgólos hazai győzelemmel zárult a romániai jégkorongbajnokság alapszakaszának utolsó székely rangadója. A Gyergyói Hoki Klub pénteken este 3–1-re nyert a Csíkszeredai Sportklub ellen a Remete Ice Arénában.
Eltűnt férfit keresnek Szentegyházán, aki a polgármesteri hivatal munkatársaként dolgozik.
Adrian Cozma Szatmár megyei nemzeti liberális párti (PNL) képviselő, a román képviselőház alelnöke és családja Dubajban rekedt, miután az Egyesült Államok és Izrael által Irán ellen indított támadás nyomán törölték a légi járatukat.
Nyíltan felsorakozott a Demokratikus Koalíció (DK) mögé Lakatos Péter, az RMDSZ Bihar megyei szervezetének egykori elnöke, aki egyetért Dobrev Klára ellenzéki alakulatával, hogy a határon túli magyaroknak nem kellene szavazniuk az anyaországi választáson.
Fejes Rudolf Anzelm és hívei hosszú időn át farkasszemet néztek a végrehajtóval, a patthelyzetet végül a polgármesteri hivatal oldotta fel, ideiglenesen.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!