2019-ben igazolt el Székelyudvarhelyről, egy évet Déván, egyet Csíkszeredában, kettőt pedig Kecskeméten játszott. A 2023–2024-es idényben visszatér a Futsal Klubhoz a 26 éves Hadnagy István.
A székelyföldi klub a hétvégén jelentette be, hogy kétéves megállapodást kötött a romániai válogatott sportolóval. „Nem titkolom, amióta elmentem Udvarhelyről minden egyes nyári szünetben megkeresett az itteni klubvezetés, szerették volna, hogy visszajöjjek.
– mondta el megkeresésünkre Hadnagy István.
Egészen jó szezont tud a háta mögött a 26 éves sportoló, igaz, hogy a Kecskeméttel épp lecsúsztak a bajnoki dobogóról, a negyedik helyen zártak – még két székelyföldi játékos, Mánya Szabolcs és Biró Attila is tagja volt a magyarországi együttes keretének –, 34 mérkőzésen 30 gólt jegyzett klubcsapatában, illetve egészen jól játszott, oszlopos tagja volt a romániai teremlabdarúgó-válogatottnak.
„Nagyon remélem, hogy ezt a jó formát át tudom menteni az előttünk álló szezonra. Sok mindenben fejlődtem, a magyar bajnokságban mind a 12 csapat erős, hétről-hétre jó meccseket játszottunk, megtapasztalhattam, hogy milyen egy másik ország ligájában szerepelni. Visszatért Marosvásárhely és Sepsiszentgyörgy, így itt is kezd valami elindulni, nem csak hét klub lesz a pontvadászatban.
Nyilván, egy érettebb Hadnagy István érkezik haza. Szeretnék minél több gólt szerezni, bár még a célkitűzésünket nem tudom, de azért a legvégén a döntőben ott kell lennünk. Galacnak újból erős együttese lesz, de bízunk abban, hogy elcsíphetjük őket is” – fejtette ki a játékos.
Az FK Székelyudvarhely július 18-án kezdi el a felkészülést az új idényre. A keret nagy része marad, egyedül Alan Sassé távozását jelentették be, illetve Hadnagy István érkezését. Kedei Barna kivételével mindenkinek élő szerződése van a klubbal.

A lelátón több alkalommal is nacionalista és magyarellenes rigmusok hangzottak el a hazai szurkolók egy részétől az FC Argeș és az FK Csíkszereda pénteki szuperligás összecsapásán.
Nyolc fiatal jégkorongozó kerül be az Erste Liga és romániai bajoki címvédő Gyergyói Hoki Klub csapatába, és hazai edzők dolgoznak mostantól a szakmai stábban. A piros-fehérek tavalyi keretéből és a szakemberek közül is rangos nevek távoztak.
Baleset történt Csíkszereda Csíkszentkirály felőli kijáratánál szombat este, rövid ideig torlódás alakult ki az érintett szakaszon.
A Ceutából érkező felvételek bizonyítják, hogy az ellenőrzés nélküli illegális bevándorlás konkrét veszélyt jelent az európai határok biztonságára – hangoztatta Giorgia Meloni olasz kormányfő.
Kevesen vállalkoznának arra, hogy kerékpárral átszeljék Európát. Zsigmond István kolozsvári nőgyógyász szakorvos azonban éppen ezt tette: Lisszabonból indult útnak, és huszonöt nap alatt, közel négyezer kilométer megtétele után érkezett haza Kolozsvárra.
Közben Kazahsztán újraindította a kőolaj szállítását azon a terminálon, ahonnan Románia olajszükségletének nagyobbik részét kapja. És Románia kiutasított egy orosz diplomatát az utóbbi napok drónincidensei miatt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!