Előbb pénteken az FK 3–1-re nyert, míg a szombati mérkőzés szünetében még 4–0-ra vezetett, a meccs végül 4–4-es döntetlennel ért véget.
„A második találkozón sokat forgattuk a csapatot, főleg olyan labdarúgók léptek pályára, akik a szezon során kevesebb játéklehetőséget kaptak, továbbá több taktikai elemet is gyakoroltunk.
– mondta Jakab Zoltán, az FK Székelyudvarhely edzője.
A Dévai Autobergamo elleni meccsen megsérült Kedei Barna elkezdte az edzéseket, de még kihagyta az Ciorăști elleni találkozókat, az FK többi játékosa mind pályára lépett. Az FK január 18-án hazai pályán a Luceafărul Buzăut fogadja az alapszakasz 15. fordulójában, a tervek szerint a mérkőzést élőben közvetíti majd a Digi Sport.
Befejeződött a milánói-cortinai téli olimpia a székelyföldi hódeszkások számára: Mandel Kata és Bartalis Henrietta tisztes helytállással zárta a snowboard crossz versenyt. Az élmény örök, a cél pedig már a négy év múlva esedékes folytatás.
Nem maradt következmények nélkül a piros-fehérek kínos veresége a jégkorong Román Kupa elődöntőjében. A Gyergyói Hoki Klub elköszönt Markus Juurikkala vezetőedzőtől. Helyére a korábbi tréner Szilassy Zoltán tér vissza, vasárnap már ő dirigál a kispadon.
Több mentőegységet riasztottak, köztük egy mentőhelikoptert is Marosvásárhelyről, miután szénabála zuhant egy hétéves gyermekre a Szeben megyei Szászivánfalván.
Az egész falut megrázta egy 65 éves férfi meggyilkolása Magyarlónán: a holttestet szombaton találták meg a rendőrök, és azonnal nagyszabású nyomozás indult az elkövető felkutatására.
Négyre emelkedett a budakeszi panziótűz halálos áldozatainak száma, az egyik életveszélyes sérült a kórházban életét vesztette – közölte a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság a Facebook-oldalán pénteken.
Az állam pénzén kaptál orvosi diplomát? Akkor dolgozz vagy öt évig állami kórházban! Gyereket nevel az egyik alkotmánybíró, ötödször is halaszthatják a döntést a bírák nyugdíja ügyében. Összeomlás szélén a romániai ingatlanágazat.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!