Szombaton délután Háromszéken mérte össze erejét a két klub, a meccs célja az volt, hogy felkészüljenek a bajnokságra és új taktikákat teszteljenek a felek. Ahogyan az várható volt, színvonalas mérkőzést játszottak a csapatok, a kilátogató nézők szórakoztató találkozót és tizenegy gólt láthattak. Az FK Székelyudvarhely kilencet lőtt, míg a hazai csapat kétszer volt eredményes, így alakult ki a végeredmény.
A teremlabdarúgó 1. Liga augusztus 31-én rajtol majd, a menetrendet a szövetség már elkészítette.
Teremlabdarúgó felkészülési mérkőzés,
Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC–Futsal Klub Székelyudvarhely 2–9 (0–5).

A lelátón több alkalommal is nacionalista és magyarellenes rigmusok hangzottak el a hazai szurkolók egy részétől az FC Argeș és az FK Csíkszereda pénteki szuperligás összecsapásán.
Újabb külföldi kihívás vár Gabriel Debeljuhra. A Sepsi OSK korábbi horvát támadója a litván bajnok Kauno Žalgiris együtteséhez szerződött, amely jelenleg a Bajnokok Ligája selejtezőjében is érdekelt.
Teljesen megsemmisült egy mintegy 200 négyzetméteres épület a hétfő hajnalban keletkezett tűzben Madéfalván. A lángokat csaknem háromórás beavatkozás után sikerült megfékezni.
Kevesen vállalkoznának arra, hogy kerékpárral átszeljék Európát. Zsigmond István kolozsvári nőgyógyász szakorvos azonban éppen ezt tette: Lisszabonból indult útnak, és huszonöt nap alatt, közel négyezer kilométer megtétele után érkezett haza Kolozsvárra.
Augusztus 1-jén délután a gázolaj literenkénti ára már 11 lejhez közelített, miután néhány nappal korábban átlépte a 10,5 lejes határt.
Továbbá: megfeneklett egy svájci kirándulóhajó a Dunán, mert elillant alóla a víz. És egy bírónő jogtalanul próbált elcsípni egy legfelsőbb bírósági posztot, aztán mikor rajtakapták, elpárolgott.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!