Egyenlő állásról folytatják a futsaldöntőt

Székely Sport 2021. április 23., 22:02 utolsó módosítás: 2021. április 23., 23:58

A csíkszeredai mérkőzések után Galacon folytatódik a hazai termelabdarúgó-élvonal döntője az Imperial Wet és a United között. Akár már vasárnap bajnokot avathatnak, ha a következő két meccset ugyanaz a csapat húzza be.

A döntő hátralevő részében is nagy csata várható Fotó: Veres Nándor

A teremlabdarúgó 1. Liga döntőjének első két felvonását Csíkszeredában tartották, a következő kettőt pedig Galacon rendezik. Akár vasárnap este bajnok lehet valamelyik együttes, ehhez mindkét összecsapást meg kell nyernie, hiszen a jelenlegi állás 1–1 az egyik fél három győzelméig tartó párharcban.

A futsaldöntő első meccsét, vasárnap viszonylag simán, 6–3-ra nyerte a Csíkszeredai Imperial Wet, hétfőn viszont a Galaci United egyenlíteni tudott, egy nagyon kiélezett, sok fordulatot hozó találkozón a hosszabbításban 5–4-re diadalmaskodott.

A harmadik és a negyedik mérkőzést a Duna-parti városban rendezik szombaton és vasárnap 15 óra 30 perctől – a párharcokat élőben közvetíti a Pro X tévécsatorna.

Ha szükség lesz rá, az ötödik mérkőzés helyszíne ismét a csíkszeredai Erőss Zsolt Aréna lesz, mégpedig május 1-én.