A Kézdivásárhelyi SE továbbra is veretlenül menetel

Gergely Imre 2021. november 01., 12:22 utolsó módosítás: 2021. november 01., 12:41

Az 5. forduló mérkőzéseit játszották a múlt hétvégén a teremlabdarúgó 2. Liga székelyföldi csoportjában. Nem volt meglepetés az egyik mérkőzésen sem, az esélyesek magabiztosan nyertek.

Archív Fotó: Erdély Bálint Előd

A listavezető Kézdivásárhelyi SE vasárnap a gyergyószentmiklósi Inter Gyergyó vendégeként lépett pályára és szerezte meg sorozatban az ötödik győzelmét. A szünetben 0–2-re vezetett a KSE Vitan és Barbocz góljaival, és a második félidő legelején Fábián növelte a különbséget. Berecz ekkor szépített, de ezen a mérkőzésen már nem volt több sikerélménye a gyergyószentmiklósiaknak, a háromszéki csapat 1–7 arányban megnyerte az összecsapást.

A Korondi Junior és a Gyergyóremetei Kereszthegy közti mérkőzés az első félidőben eldőlt, 20 perc után 0–5 állt az eredményjelzőn. A gólzsák még csak a második játékrészben szakadt ki igazán, amikor kilenc találat született. Ezt a szakaszt meg is nyerte a korondi csapat 5–4-re, de összességében nem forgott veszélyben a remeteiek sikere.

Teremlabdarúgó 2. Liga 5. forduló:

Inter Gyergyó–Kézdivásárhelyi SE 1–7 (0–2).
Gólszerzők: Berecz Norbert, illetve Vitan Domokos 2, Barbocz Norbert, Fábián Róbert, Szőcs László, Gajdó Tamás, Gabriel Rumbuc.

Korondi Junior–Gyergyóremetei Kereszthegy 5–9 (0–5).
Gólszerzők: Tófalvi Szabolcs 2, Boda Krisztián 2, Jakabfi Barna, illetve Kovács Hunor 3, Doltea Gabriel 2, Dobai Norbert, Puskás Áron, Nagy Roland, Sándor Levente.