A magyar bajnok így százszázalékos teljesítménnyel jutott tovább az 5. csoportból az elitkörbe, a legjobb 16 közé. A szombathelyiek a másik két mérkőzésükön a lengyel Record Bielsko-Biala együttesét 4–3–ra, a máltai Luxol St. Andrews csapatát pedig 6–2-re győzték le.
A román bajnokságot képviselő Galaci United Ukrajnában, a 6. csoportban szerepelt, ahol a koszovói FC Liqeni csapatától 6–4-es, az azerbajdzsáni Araz Naxçivan együttesétől 5–3-as, a házigazda Uragan Ivano-Frankivszktól pedig 2–0-s vereséget vereséget szenvedett. A csoportból az Uragan jutott tovább.
Visszatér a román élvonalba Marius Ștefănescu. A korábban a Sepsi OSK-ban szereplő szélső a következő idénytől az ezüstérmes klub játékosa lesz.
Harmadikként jutott tovább csoportjából, majd a nyolcaddöntőben nagyon nehéz kihívás várt a magyar minifutball-válogatottra a szlovákiak Európa-bajnokságon. Kétszer is hátrányba került a bosnyákok ellen, ám végül kiharcolta a továbbjutást.
77 évesen elhunyt Kurkó Árpád a Hargita Gyöngye (Perla Harghitei) ásványvíz-palackozó korábbi vezérigazgatója.
A marosvásárhelyi orvosképzés meghatározó egyéniségétől, dr. Brassai Zoltán belgyógyász professzortól búcsúzunk, aki tartalmas életének 92. évében a lelki és szellemi folytatás bizonyosságával távozott közülünk.
Aki ma megtakarított pénzzel rendelkezik, könnyen szembesül a kérdéssel: bankban tartsa, állampapírba tegye, euróban őrizze, vagy hosszabb távú befektetésben gondolkodjon.
Ilyen országot, mint a mioritikus haza, nem látott vén Európa. Ja, de.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!