13.00 Tenisz, ATP-tora, Halle (Prima Sport 3)
14.00 Tenisz, ATP-torna, London (Prima Sport 2)
19.00 Labdarúgás, Európa-bajnokság: Törökország–Georgia (Pro Arena, M4 Sport)
19.30 Sajtótájékoztató, magyar labdarúgó-válogatott, Stuttgart (Duna World)
19.30 Vívás, Európa-bajnokság, női párbajtőr, férfi tőr egyéni, főtábla (Eurosport2, Duna World – 21.15-től)
22.00 Labdarúgás, Európa-bajnokság: Portugália–Csehország (Pro TV, M4 Sport)
Komoly nehézségekkel küzd a Román Televízió (TVR ): a jelenlegi helyzetben nem tudja vállalni a 2026-os labdarúgó-világbajnokság mérkőzéseinek átvételét.
A lengyel élvonalbeli Arka Gdynia ellen a szünetben még hátrányban volt az FK Csíkszereda, Dusinszki találatával sikerült kiegyenlíteniük.
Holtan találtak vasárnap egy 18 éves földrai (Feldru) fiút egy besztercei vendéglő padlásterében – tájékoztatott a Beszterce-Naszód megyei rendőrség.
Egy 43 éves férfi csütörtök éjjel életét vesztette a nagyszebeni tömegközlekedési vállalat egyik autóbuszán. A sofőr szerint csak a végállomáson értesítették, hogy egy utas meghalt, mert többen nem akarták megszakítani az útjukat.
Magyarország nem sodródik, hanem irányt mutat – jelentette ki Kelemen Hunor, az RMDSZ szövetségi elnöke szombaton Budapesten, a nagyobbik magyarországi kormánypárt, a Fidesz jelöltállító kongresszusán.
További híreink: a kormány eközben már közleményben is mentegeti a „reformnak” nevezett adóemeléseit, egy autórongáló fiatal pedig a TikTokon buktatta le saját magát.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!