18.00 Tenisz, ATP-torna, Washington (Digi Sport 2)
18.30 Labdarúgás, Szuperliga: Aradi UTA–Kolozsvári U (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
20.30 Labdarúgás, Szuperliga: Petrolul Ploiești–Bukaresti Rapid (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
Olimpia
10.00 Férfi kézilabda: Japán–Németország (Eurosport 2)
10.00 Női vívás, női sportlövészet, női úszás, férfi ökölvívás, férfi hegyikerékpár körkapcsolás (M4 Sport)
12.00 Férfi kézilabda: Szlovénia–Horvátország (Eurosport 2)
12.40 Evezés, férfi nyolcas (TVR 2)
12.45 Úszás, férfi 800 m gyors (TVR 1)
14.00 Vívás, hegyikerékpár (M4 Sport)
15.00 Tenisz, férfi és női egyes (Eurosport2)
15.00 Férfi hegyikerékpár (TVR Sport)
16.30 Női vívás, férfi szlalom kajak-kenu, torna, női kosárlabda, férfi csapatdöntő torna, női úszás körkapcsolás (M4 Sport)
17.00 Férfi kézilabda, Svédország–Spanyolország (TVR 2)
18.00 Asztalitenisz, vegyespáros (TVR Sport)
18.30 Férfi torna, csapatverseny, döntő (TVR 2)
20.00 Férfi kézilabda: Franciaország–Norvégia (TVR Sport)
21.05 Női vízilabda: Magyarország–Kanada (M4 Sport, Eurosport 2)
21.15 Úszás, női 400 m vegyes (Eurosport)
21.30 Úszás, férfi 200 m gyors (TVR 1)
22.00 Férfi kézilabda: Argentína–Magyarország (M4 Sport, Eurosport 2)
A székelyföldi labdarúgás két legjelentősebb képviselője, az élvonalbeli helye megtartásáért küzdő FK Csíkszereda és a 2. Ligában feljutási álmokat dédelgető Sepsi OSK kihasználva a válogatott szünetet egymás ellen játszott felkészülési mérkőzést.
Búcsút intett a világbajnokságnak a román labdarúgó-válogatott, miután elveszítette a Törökország elleni párharcot a pótselejtezőben. A mérkőzést követően nagy volt a csalódottság a trikolóroknál, a szövetségi kapitány felelőssé tette az egyik játékosát.
Tűz ütött ki egy raktárban Szentegyházán, az egykori vasgyár területén. Az épületben pelettet és brikettet gyártottak. A helyszínre nagy erőkkel vonultak ki a tűzoltók.
RO-Alert üzenetben kaphatnak telefonos riasztásokat a román állampolgárok akkor, amikor az energiafogyasztásuk eléri a szerződésben meghatározott határérték 80 százalékát.
Március 18-án lezárult a levélszavazáshoz szükséges regisztráció azoknak a magyar állampolgároknak, akik nem rendelkeznek magyarországi lakóhellyel. A további teendőket Grezsa Csabával, Magyarország kolozsvári főkonzuljával jártuk körül.
Ha csak egy rövid videót nézne meg arról, hogy miként működik az ország, és mekkora munka a megreformálása, akkor ez legyen az.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!