11.30 Tenisz, Roland Garros (Eurosport 1, Eurosport 2)
13.30 Minifutball, Európa-bajnokság: Magyarország–Szerbia (Digi Sport 1, Prima Sport 1, M4 Sport)
16.10 Kerékpár, Critérium du Dauphiné, férfiak, 4. szakasz (Eurosport2)
17.30 Labdarúgás, 2. Liga osztályozó: Nagyváradi Bihar FC–Temesgyarmat (Digi Sport 1)
19.00 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: San Marino–Szlovákia (Digi Sport 4, Prima Sport 2)
19.50 Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, elődöntő: Pro Recco–Olympiacos (M4 Sport)
20.00 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Dánia–Svédország (Digi Sport 2, Prima Sport 3)
20.00 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Norvégia–Koszovó (Digi Sport 3, Prima Sport 1)
21.30 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Belgium–Montenegró (Digi Sport 1, Prima Sport 4)
21.50 Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, elődöntő: FTC-Telekom–Novi Beograd (M4 Sport)
21.45 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Spanyolország–Andorra (Digi Sport 3, Prima Sport 2)
22.00 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Franciaország–Luxemburg (Digi Sport 2, Prima Sport 1)
Csúfos kudarccal zárta az évet az FK Csíkszereda a labdarúgó Szuperligában, öt gólt kapott az Universitatea Craiovától. A mérkőzés utáni nyilatkozatában Ilyés Róbert vezetőedző nem kertelt és komoly változásokat helyezett kilátásba.
Mindhárom mérkőzését elveszítette a romániai teremlabdarúgó-válogatott a horvátországi Futsal Week barátságos tornán, ahol az ötödik helyért lejátszott gólgazdag találkozón 8–5-re kikapott Magyarországtól, így az utolsó pozícióban végzett.
Tizenhét nappal az eltűnése után megtalálták a fiatal nőt, akit utoljára egy székelyudvarhelyi bevásárlóközpont parkolójában láttak. A holttestére Fenyéd község határában bukkantak rá a keresőcsapatok.
Nem hisz Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke annak a közvélemény-kutatásnak, amely szerint az erdélyi magyarok elsöprő többsége a Fideszre szavazna.
Az erdélyi magyarok körében Orbán Viktor a legnépszerűbb magyarországi politikus, több mint 90 százalékuk bízik benne, míg a magyar ellenzéki politikusok bizalmi indexe a román pártok népszerűségi szintjén áll – derült ki a SoDiSo Research kutatásából.
Nem szárnyalt a turizmus 2025-ben. A pulpituson tépte szét Eminescu és Iorga fotóit a romániai zsidó közösség képviselője.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!