10.00 Vizes Európa-bajnokság, női nyíltvízi úszás, 10 km (M4 Sport)
12.00 Tenisz, ATP-torna, Stuttgart (Prima Sport 2)
12.00 Tenisz, ATP-torna, S-Hertogenbosch (Prima Sport 3)
13.00 Vizes Európa-bajnokság, férfi nyíltvízi úszás, 10 km (M4 Sport)
14.30 Országúti kerékpár, szlovén körverseny, férfiak, 1. szakasz (Eurosport 1)
16.45 Országúti kerékpár, belga körverseny, férfiak, 1. szakasz (Eurosport1)
17.30 Vizes Európa-bajnokság, műúszás, páros női szabadprogram (M4 Sport)
19.45 Autósport, FIA WEC-vb, Le Mans-i 24 órás verseny (Eurosport 1)
21.00 Atlétika, Európa-bajnokság, Róma (M4 Sport)
22.00 Labdarúgás, LaLiga2 osztályozó: Eibar–Real Oviedo (Digi Sport 2, Orange Sport 1)
22.45 Autósport, FIA WEC-vb, Le Mans-i 24 órás verseny (Eurosport 1)
A Sepsi OSK sportigazgatója, Hadnagy Attila rövid betekintést nyújtott az év utolsó mérkőzésére készülő Sepsi OSK kulisszái mögé, szó esett a téli átigazolási időszakban várható erősítésekről, illetve Niczuly Rolandról is.
Ilyés Róbert, az FK Csíkszereda vezetőedzője megszerezte az UEFA Pro Licencet, amely a kontinens legmagasabb edzői képesítésének számít. Az 51 éves szakember közösségi oldalán jelentette be, hogy sikeresen lezárta a többéves képzési folyamatot.
Több százan tüntetnek szerda este a Legfelsőbb Igazságszolgáltatási Tanács (CSM) bukaresti székhelye előtt a Recorder oknyomozó portál dokumentumfilmje nyomán.
A Krónika ünnepi játékkal teszi még fényesebbé és izgalmasabbá az adventi várakozást.
Felfüggesztették a Szászsebest Tordával összekötő A10-es autópálya szakaszának végleges átvételét a munkálatok garanciális ideje alatt feltárt „hibák” miatt.
A Paltinu víztározónál történtek ugyanoda vezethetők vissza, mint a parajdi katasztrófa. Pedig már máshogy kéne lennie mindennek.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!