12.00 Tenisz, ATP-torna, Rotterdam (Digi Sport 2, Prima Sport 3)
13.00 Tenisz, WTA-torna, Doha (Digi Sport 2)
15.00 Vízilabda, férfi világbajnokság, negyeddöntő: Spanyolország–Montenegró (M4 Sport)
17.00 Teremlabdarúgás, 1. Liga: FK Székelyudvarhely–Temesvári CFR (Digi Sport 3, frf.tv)
18.30 Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires (Digi Sport 4, Prima Sport 3)
19.30 Vízilabda, férfi világbajnokság, negyeddöntő: Magyarország–Franciaország (M4 Sport)
19.45 Kézilabda, férfi Európa Liga: Konstanca–Füchse Berlin (Digi Sport 3, Prima Sport 1, Orange Sport 3)
21.45 Kézilabda, férfi Európa Liga: Sporting–Bukaresti Dinamo (Digi Sport 3, Prima Sport 4, Orange Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Leipzig–Real Madrid (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1, M4 Sport)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Koppenhága–Manchester City (Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport 3)
Irányváltás, szintlépés és szerkezeti átalakulás következik a Gyergyói Hoki Klubnál. A vezetőség szerint elérkezett az idő, hogy az elmúlt évek utánpótlás-nevelő munkája a felnőttcsapatban is meghatározó legyen.
Első hazai mérkőzését játssza a hétvégén az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK a Szuperliga 2026–2027-es idényében. A második fordulóban a csíkiak az FCSB-t, a sepsiszentgyörgyiek a Kolozsvári U-t fogadják, a vasárnapi találkozók egy órával korábban kezdődnek.
Megharapott egy veszélyesnek minősített kutya egy 26 éves férfit hétfőn Csíkszeredában, a Tudor Vladimirescu utcában. A sérültet kórházba szállították, az ügyben pedig büntetőeljárás indult.
Ne legyenek gyávák meghívni Magyarország miniszterelnökét Tusványosra – kérte Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben, a frakciók képviselőinek válaszolva.
Románia legfőbb sikere a lakossági életszínvonal drasztikus emelkedése és a fogyasztásbővülés az európai uniós csatlakozás óta eltelt csaknem két évtizedben, azonban az ország továbbra is a régió leggyengébb láncszeme sok mutató terén.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!