13.30 Sznúker, Six Red Championship (Eurosport 2)
14.15 Országúti kerékpár, Tirreno–Adriatico, 2. szakasz (Eurosport 1)
17.00 Országúti kerékpár, Párizs–Nizza, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
19.00 Labdarúgás, 2. Liga: Buzău–Slobozia (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
19.15 Teremlabdarúgás, világbajnoki selejtező: Magyarország–Horvátország (M4 Sport)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Chelsea–Dortmund (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Benfica–Bruges (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 2)
Negyedórával a lefújás előtt kettővel vezetett a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában a labdarúgó 2. Liga szombati meccsén. Egy kiállítás átírta a hajrában a forgatókönyvet, pontokat hullajtott a háromszéki együttes.
Az első félidőben büntetőt rontott, de ez mégis belefért, a szünet utáni jobb teljesítményével ugyanis az FK Csíkszereda a csereként beállt Eppel Márton góljával legyőzte a Konstancai Farult.
A villanyszámla-támogatás eddigi kedvezményezettjei a továbbiakban is automatikusan megkapják a segélyt, nem kell ezt ismét kérelmezniük a program meghosszabbítása miatt – hívta fel a figyelmet az Országos Szociális Felügyeleti és Kifizetési Ügynökség.
Etikai vétséget követett el és valótlanságot állított Parászka Boróka marosvásárhelyi újságíró a Magyar Újságírók Romániai Egyesülete (MÚRE) szerint azáltal, hogy egy munkahelyi konfliktust „metoo” bántalmazásként terjesztett a közösségi médiában.
Állami banditizmusnak nevezte a magyar miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában, hogy Ukrajna elzárta a Barátság kőolajvezetéket.
Az akadémiai falakon túli kitekintésre készülő kolozsvári társadalomtudományi folyóirat bemutatóján jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!