Ahogy ígértük, a kitöltők között értékes ajándékot sorsoltunk ki: öt féléves Nőileg előfizetést és öt 500 lejes eMag utalványt.
A nyerteseket e-mailben értesítjük, hogy hol és mikor vehetik át a nyereményt.
Mindenkinek köszönjük, aki részt vett a kérdőívek kitöltésében.
Na de kik a szerencsések?
Az eMag utalványokat ők viszik haza:
G. Noémi;
S. Benjámin;
Ty. Szabolcs;
P. Tamás;
M. Sándor.
A féléves Nőileg előfizetések pedig az alábbi sportszeretőkhöz vándorolnak:
K. Mária;
S. Ágota;
F. István;
A. Adorján;
V. Réka.
Gratulálunk mindenkinek! Hamarosan nekilátunk feldolgozni a beérkező válaszokat, az eredményeket megosztjuk olvasóinkkal is.
Rövid másodosztályú száműzetés után emelt fővel tér vissza a román labdarúgás élvonalába a Sepsi OSK. A gyors visszajutás örömét beárnyékolják az anyagi nehézségek. Exkluzív interjúnkban Diószegi László nyíltan beszél a Szuperliga jelentette kihívásokról.
Váratlan jelenet zavarta meg a Szebeni Kerékpáros Körverseny harmadik szakaszát: egy medvebocs szaladt át az úton közvetlenül a mezőny élén haladó versenyzők előtt.
Rövid ímélben értesítették Dolhai Istvánt, Magyarország Csíkszeredai Főkonzulátusának vezetőjét, hogy július végéig láthatja el főkonzuli teendőit.
A bíróságon folytatódhat a Bihar megyei magyar közélet egyik legrégebbi politikai konfliktusa: Szabó Ödön pert indított Csomortányi István ellen. Az RMDSZ-es politikus rágalmazásról beszél, az EMSZ-alelnök szerint a per célja az elhallgattatása.
Elsötétült az M1 képernyője kedden, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható. Mindez a magyarországi közmédia átszervezésének, a kormányváltás után felállt új vezetőség döntésének tudható be.
Hétvégén érkezik az enyhülés, de hosszú távon kéne gondolkodni, ha fel akarunk készülni a további hőségekre.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!