Az ifjúsági (U19, 2005–2008 között születettek), serdülő (U15, 2009–2010), újonc (U13, 2011–2012), gyerek (U11, 2013–2014, illetve U9 2015 és utána születettek) korosztályokba várják a jelentkezőket, fiúkat és lányokat egyaránt.
A megmérettetésből ezúttal sem maradnak ki a felnőttek, ebbe a kategóriába kortól függetlenül bárki benevezhet. Részt vehetnek sportkluboknál leigazoltak, illetve leigazolással nem rendelkezők egyaránt – a két kategóriának külön versenyt szerveznek.
A benevezés minden kategóriában ingyenes, a nevezéseket november 15., 12 óráig az ajtmhr@freemail.hu címre lehet elküldeni. Bővebb információ a megadott e-mail-címen vagy a 0740-154486-os telefonszámon kérhető.
A lebonyolítási módszert, akárcsak a bajnokság programját, a nevezési határidő lejártával közlik a részt vevő játékosokkal. A korosztályok dobogós helyezettjei kupát, érmet, oklevelet és ajándéktárgyakat kapnak. A megyei bajnokság tervezett időpontja november 19–24., a délutáni órákban.
Összeült a Román Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága, szerdán több ügyben is döntést hozott: az FK Csíkszereda vezetőedzője, Ilyés Róbert kiállítását is elbírálták. A Bukaresti Rapid szurkolói rasszista megnyilvánulásai miatt súlyos büntetést kapott.
Kiválóan sikerült a rajt a kiesés elkerüléséért küzdő FK Csíkszeredának a labdarúgó Szuperliga alsóházi rájátszásában. Megnéztük, hogy az utóbbi években hány pontra volt szükségük a csapatoknak az utolsó, biztos bennmaradást érő hely eléréséhez.
Anyagi károkkal járó baleset történt Máréfalván pénteken – tudtuk meg a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányságnál érdeklődve.
A Kolozsvár közeli Magyarlétán helyezik örök nyugalomra Mihai Alettát, akit a járdán gázolt halálra egy személygépkocsi a kincses város központjában hétfőn. A szörnyű baleset mélyen megdöbbentette a lakosságot.
Románia biztonságban van – jelentette ki Nicușor Dan államfő csütörtökön, miután Mark Rutte NATO-főfitkárral tárgyalt Brüsszelben a Romániát ért iráni fenyegetés után néhány nappal.
Továbbá: egy tönkretett közlekedési lámpa javítása hónapokba telik, addig mindenki vigyázzon magára. És valaki elégette a szemetét s vele szinte egy egész erdőt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!