Váratlan pofonba szaladt bele az Udvarhelyi ISK-SZAK

Józsa Csongor 2024. március 10., 18:51 utolsó módosítás: 2024. március 10., 18:52

Akadozott a játék, a székelyudvarhelyi asztalitenisz együttes egyetlen tagja sem hozta az elvárt szintet, így idegenben vereséget szenvedett a tavalyi ezüstérmes.

Elmaradt a jó játék az ISK-SZAK-tól Fotó: László Ildikó

Vasárnap délután a CSM Focșani otthonában vendégszerepelt a Székelyudvarhelyi ISK-SZAK a férfi asztalitenisz Szuperliga kilencedik fordulójának mérkőzésén. Azaz, a negyedik helyezett a harmadikat fogadta. Az odavágók során nagyon szoros összecsapáson 3–2-re nyert a székelyföldi gárda.

Ezúttal elmaradt a nagy harc, az ISK-SZAK mindhárom tagja formán kívül játszott, bár kapaszkodtak a meccseik során, de eléggé sima vereséget szenvedtek el, 3–0-ra nyert az ellenlábasuk.

Ezzel az udvarhelyiek hat győzelemmel és három vereséggel a rangsor harmadik pozíciójában maradt, de a folytatásban szinte már nem is hibázhatnak, amennyiben dobogós pozícióban zárnának.

Legközelebb egy hét múlva, vasárnap 17 órától a városi sportcsarnokban az Újszentesi SK lesz az ellenfelük.