A Székelyudvarhelyi ISK-FSK szuperligás felnőttcsapata mellett a négy ifjúsági korosztály képviselői is az asztal mellé álltak. A héten napi egy technikai edzés szerepelt a programban, a jövő héten pedig már a fizikai tréningeken lesz a hangsúly.
Az asztalteniszezők a szokásos ivói edzőtáborba vonulnak, ahol csatlakoznak hozzájuk a londoni TTC Ellenborough fiatal sportolói is.
A hegyi levegőről visszatérve ismét előkerülnek a labdák és az ütők, az erőnléti felkészülést követően minden korosztálynak napi két edzése lesz egy hétig, az angolok mellé olasz és vajdasági sportolók is csatlakozni fognak.
Az Szuperligába idén feljutott csapat egyelőre a tavalyi összeállításban kezdte meg a gyakorlást, de még folyamatban vannak tárgyalások egy erősítés érdekében.
– közölte György István edző.
A legkisebb korosztályú sportolók számára hamarosan megkezdődik a versenyszezon, hiszen augusztus 5–6-án hetedik alkalommal rendezik meg az ISK-Góbé Kupát. A verseny részleteiről a klub honlapján olvashatnak részletesebben.
Összeült a Román Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága, szerdán több ügyben is döntést hozott: az FK Csíkszereda vezetőedzője, Ilyés Róbert kiállítását is elbírálták. A Bukaresti Rapid szurkolói rasszista megnyilvánulásai miatt súlyos büntetést kapott.
Újabb különleges időutazásra hívja olvasóit a Székely Sport: a nemrég közzétett, Székedi Ferenc által készített archív hokis film után ezúttal egy 1976-os felvétel került elő, amely a Csíkszeredai Lyceum csapatának életébe enged betekintést.
Anyagi károkkal járó baleset történt Máréfalván pénteken – tudtuk meg a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányságnál érdeklődve.
A Kolozsvár közeli Magyarlétán helyezik örök nyugalomra Mihai Alettát, akit a járdán gázolt halálra egy személygépkocsi a kincses város központjában hétfőn. A szörnyű baleset mélyen megdöbbentette a lakosságot.
Románia biztonságban van – jelentette ki Nicușor Dan államfő csütörtökön, miután Mark Rutte NATO-főfitkárral tárgyalt Brüsszelben a Romániát ért iráni fenyegetés után néhány nappal.
Továbbá: egy tönkretett közlekedési lámpa javítása hónapokba telik, addig mindenki vigyázzon magára. És valaki elégette a szemetét s vele szinte egy egész erdőt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!