12.00 Tenisz, ATP-torna, München (Prima Sport 1)
14.45 Sznúker, világbajnokság, Sheffield (Eurosport 1)
16.30 Kerékpározás, World Tour, romandiai kör (Eurosport 1)
18.15 Jégkorong, felkészülés: Magyarország–Dél-Korea (M4 Sport)
19.30 Labdarúgás, 2. Liga: Concordia–Hermannstadt (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
21.45 Labdarúgás, Premier League: Manchester Utd–Chelsea (Eurosport 1 Ro)
22.00 Labdarúgás, Európa Liga: West Ham–Frankfurt (Pro Arena)
22.00 Labdarúgás, Konferencia Liga: Leicester–Roma (RTL +)
22.30 Golf, PGA-körverseny, Mexikó (Eurosport 2)
Fontos döntéseket hozott a Nemzetközi Jégkorong Szövetség (IIHF) zürichi éves kongresszusa, ahol nyilvánosságra hozták a 2027-es világbajnokságok helyszíneit és csoportbeosztásait, valamint jelentős versenyrendszer-reformot is elfogadtak.
Kiemelkedőt alkotott az élvonalban újonc FK Csíkszereda mezében Anderson Ceara, a klasszis megoldásokkal előrukkolt brazil idegenlégiósnak több kérője is van, és nagy valószínűsággel a nyáron távozik a székelyföldi klubtól.
Ittas állapotban ütközött több parkoló autóval, és egy kerítésnek is nekiment a csíkszeredai Fenyő és Nárcisz utcákban egy 33 éves nő szombatra virradóan Csíkszeredában – erősítette meg lapunknak a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányság.
A Maros megyei Ádámoson élő, 78. életévében járó Finta Katalin minden hónapban ugyanazt számolgatja: mire elég az 1281 lejes minimálnyugdíj. Kenyérre, olajra, gyógyszerre még futja, de a tél, a fűtés és az egyedüllét egyre nehezebbé teszi a mindennapokat.
Aki ma megtakarított pénzzel rendelkezik, könnyen szembesül a kérdéssel: bankban tartsa, állampapírba tegye, euróban őrizze, vagy hosszabb távú befektetésben gondolkodjon.
Azt nem tudni, hogy a lemondott miniszter ellen kik tervelték ki és hajtották végre az akciót, elképzelhető, hogy ez soha nem is fog kiderülni.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!