14.45 Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York (Eurosport 1)
15.00 Tenisz, ATP-világbajnokság, Torinó (Eurosport 2)
17.00 Teremlabdarúgás, 1. Liga: Temesvár–Galac (Digi Sport 2)
18.00 Labdarúgás, Szuperliga: Kolozsvári U–FC Argeș (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2)
19.00 Női kézilabda, Európa-bajnokság: Norvégia–Szlovénia (Digi Sport 2, Prima Sport 1)
21.00 Labdarúgás, Szuperliga: Botoșani–Hermannstadt (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2)
21.30 Női kézilabda, Európa-bajnokság: Magyarország–Svédország (Digi Sport 2, Prima Sport 1)
Másfél hónapos kényszerszünet után visszatért Nyikita Melnyicsuk, a Csíkszeredai Sportklub orosz kapusa. A jégkorong Erste Liga egyik legjobb mutatóival rendelkező hálóőrével beszélgettünk.
Az első harmadban pár fokkal jobb volt a Gyergyói Hoki Klub a Csíkszeredai Sportklubnál, és az akkor megszerzett előny elég volt a győzelemhez. Az utolsó pillanatig nyílt volt a pontok sorsa, de aztán ezek Gyergyóban maradtak.
Hivatalosan is megnyitották a Riverside Retail Park névre keresztelt bevásárlóközpontot Székelyudvarhelyen csütörtök reggel. A több mint 15 ezer négyzetméteren elterülő létesítményben nemzetközi márkák és helyi üzletek várják a vásárlókat.
Házi őrizetbe helyezte a bíróság a szexuális bűncselekményekkel gyanúsított Traian Simioncát, a Beszterce-Naszód megyei Jád (Livezile) polgármesterét. A pártja által a botrány kirobbanása nyomán felfüggesztett polgármesterre nyomkövetőt helyeztek.
A júniussal zárult egy évben meredeken csökkent a megelőző időszakok rekordszintjeiről a nettó bevándorlás Nagy-Britanniában.
Úgy történt, hogy fokhagyma helyett arzén került a tejfölös pecsenyébe – a Magyar Tudomány Napja Erdélyben fórum történelem szekciójának előadásain jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!