12.00 Labdarúgás, világbajnokság: Marokkó–Horvátország (TVR 1, M4 Sport)
15.00 Labdarúgás, világbajnokság: Németország–Japán (TVR 1, M4 Sport)
18.00 Labdarúgás, világbajnokság: Spanyolország–Costa Rica (TVR 1, M4 Sport)
19.30 Férfi kosárlabda, Eurokupa: Kolozsvár–Brescia (Prima Sport 1)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Aalborg–Nantes (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 2)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Szeged–Celje (Digi Sport 4)
20.00 Curling, Európa-bajnokság, Östersund, Svédország (Eurosport 1)
21.00 Labdarúgás, világbajnokság: Belgium–Kanada (TVR 1, M4 Sport)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Paris SG–GOG (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 2)
Másodszor is győzött a címvédő Galaci United otthonában a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC a teremlabdarúgó 1. Liga felsőházi rájátszásában. Az újabb siker azt jelenti, hogy Mánya Szabolcs csapata az utolsó forduló előtt bebiztosította helyét a döntőben.
Kiütéses győzelemmel búcsúzott a hazai pályától a Székelyudvarhelyi FC, a labdarúgó 3. Liga alsóházi rájátszásának utolsóelőtti fordulójában, pénteken délután 6–2-re győzte le a Bákói Aerostar együttesét.
Meggyilkoltak pénteken a Bihar megyei Perbáthidán egy 18 éves lányt, a rendőrség több mint hat órán át tartó keresés után fogta el délután a gyilkosság fő gyanúsítottját.
A román-magyar határ menti településen, Méhkeréken született Gurzó Mária román nyelven tette le az esküt szombaton a Parlamentben.
Többórás keres után sikerült elfogniuk a rendőröknek azt a férfit, aki a gyanú szerint pénteken délben meggyilkolt egy 18 éves lányt a Bihar megyei Pelbárthidán. A visszaesőnek számító Bóné József Zsolt a gyilkosság helyszínétől nem messze került kézre.
Miért ad fizetést az állam a premontrei apátnak, miközben a nagyváradi önkormányzat kilakoltatja? Miként lett a templomból iskola? Elmagyarázzuk bővebben és rövidebben is.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!