11.30 Tenisz, WTA-torna, Prága (Digi Sport 2)
12.00 Tenisz, WTA-torna, Lausanne (Digi Sport 4)
14.00 Kerékpározás, francia körverseny, Tour de France (Eurosport 1)
14.00 Tenisz, ATP-torna, Bastad (Look Sport +)
16.30 Tenisz, WTA-torna, Budapest (Digi Sport 2)
16.30 Tenisz, ATP-torna, Hamburg (Eurosport 2)
18.30 Labdarúgás, 1. Liga: Gaz Metan–Mioveni (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
18.30 Autóversenyzés, Forma–1, Nagy-Britannia, sprintfutam (Digi Sport 3, Telekom Sport 2, Look Sport +)
18.30 Motorversenyzés, Enduro-világbajnokság, Estoril (Eurosport 2)
21.30 Labdarúgás, 1. Liga: CS U Craiova–FC Argeș (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
23.30 Golf, PGA-körverseny, Kentucky, Egyesült Államok (Eurosport 2)
A magyar állami támogatások bizonytalanságáról, a Sepsi OSK pénzügyi helyzetéről és a klub jövőjéről is beszélt Diószegi László a Tusványoson. A klub tulajdonosa szerint nincs pánik, de ideje nyíltan beszélni a problémákról, mielőtt túl késő lenne.
Irányváltás, szintlépés és szerkezeti átalakulás következik a Gyergyói Hoki Klubnál. A vezetőség szerint elérkezett az idő, hogy az elmúlt évek utánpótlás-nevelő munkája a felnőttcsapatban is meghatározó legyen.
Magyarországi motoros vesztette életét egy balesetben szerdán a 67C jelzésű országúton, a Transalpinán, miután egy kanyarban feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, és nekiütközött a fém szalagkorlátnak.
Ne legyenek gyávák meghívni Magyarország miniszterelnökét Tusványosra – kérte Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben, a frakciók képviselőinek válaszolva.
Románia legfőbb sikere a lakossági életszínvonal drasztikus emelkedése és a fogyasztásbővülés az európai uniós csatlakozás óta eltelt csaknem két évtizedben, azonban az ország továbbra is a régió leggyengébb láncszeme sok mutató terén.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!