11.00 Tenisz, WTA-torna, Prága (Digi Sport 2)
11.30 Tenisz, WTA-torna, Lausanne (Digi Sport 4)
12.00 Tenisz, WTA-torna, Budapest (Digi Sport 3)
14.00 Kerékpározás, francia körverseny, Tour de France (Eurosport 1)
17.30 Tenisz, ATP-torna, Hamburg (Eurosport 2)
21.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Borac Banja Luka–Kolozsvári CFR (Digi Sport 1)
21.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Pristina–Ferencváros (M4 Sport)
A székelyföldi labdarúgás két legjelentősebb képviselője, az élvonalbeli helye megtartásáért küzdő FK Csíkszereda és a 2. Ligában feljutási álmokat dédelgető Sepsi OSK kihasználva a válogatott szünetet egymás ellen játszott felkészülési mérkőzést.
Fordulatos mérkőzések jellemezték a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjának 18. fordulóját: az Agyagfalva öt gólt szerezve fordított Csíkszentmártonban, a Golimpiákosz pedig magabiztosan nyert Borszéken.
Egy erdész talált rá hétfő délután arra a két kislányra, akik vasárnap tűntek el dicsőszentmártoni otthonukból.
Továbbra is folyamatban van annak a két kiskorúnak a felkutatása, akik vasárnap délután tűntek el Dicsőszentmártonból. A hatóságok hétfőre virradóra is megszakítás nélkül folytatták a keresést.
Népszerű turisztikai célpont a válaszúti Bánffy-kastély, amely idén az Év Úti Célja verseny jelöltjei közé került. Szalma Anna-Mária idegenvezetővel a kastély múltjáról, felújításáról és mai kulturális szerepéről beszélgettünk.
Ha csak egy rövid videót nézne meg arról, hogy miként működik az ország, és mekkora munka a megreformálása, akkor ez legyen az.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!