12.00 Műkorcsolya, Grand Prix, nők, rövid program, Tokió (M4 Sport, Eurosport 2)
13.30 Sznúker, International Championship, Nanking, elődöntő (Eurosport 1)
14.30 Tenisz, WTA-torna, páros: Melichar-Martinez/Perez–Dabrowski/Routliffe (Digi Sport 2)
16.30 Tenisz, ATP-torna (Digi Sport 3)
16.45 Labdarúgás, Szaúdi Professzionális Liga: Al Hilal–Al Ettifaq (Prima Sport 2)
17.00 Kosárlabda, román élvonalbeli bajnokság: Temesvár–Universitatea Craiova (Digi Sport 4, Prima Sport 3)
17.00 Tenisz, WTA-torna, egyéni: Zheng–Krejcikova (Digi Sport 2)
18.00 Labdarúgás, Szuperliga: Galaci Oțelul–FC Botoșani (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
18.00 Úszás, rövid pályás országos bajnokság, Kaposvár, döntők (M4 Sport)
18.30 Tenisz, WTA-torna, egyéni: Sabalenka–Gauff (Digi Sport 2)
18.30 Sznúker, International Championship, Nanking, elődöntő (Eurosport 1)
19.00 Kosárlabda, román élvonalbeli bajnokság: CSM Ploieşti–Galaci CSM (Digi Sport 4, Prima Sport 3)
19.00 Labdarúgás, Szaúdi Professzionális Liga: Al Riyadh–Al Nassr (Prima Sport 2)
19.30 Labdarúgás, 2. Bundesliga: Nürnberg–Kaiserlautern (Digi Sport 4)
20.00 Tenisz, WTA-torna, páros: Siniakova/Townsend–Chan/Kudermetova (Digi Sport 2)
21.00 Labdarúgás, NB I: Nyíregyháza Spartacus FC–MTK Budapest (M4 Sport)
21.00 Golf, PGA Tour, Los Cabos Championship, Mexikó, 2. nap (Eurosport 2)
21.00 Labdarúgás, Szuperliga: Bukaresti Dinamo–Kolozsvári CFR (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.30 Labdarúgás, Bundesliga: Union Berlin–Freiburg (Digi Sport 3, Prima Sport 4)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Lecce–Empoli (Prima Sport 3)
22.00 Rögbi, barátságos mérkőzés: Írország–Új-Zéland (Digi Sport 2)
22.00 Labdarúgás, LaLiga: Rayo Vallecano–Las Palmas (Digi Sport 4, Prima Sport 2)
Kiválóan szerepel a női élvonalban a Puskás Akadémia csapata, amelynek kapuját ősztől az FK Csíkszeredától érkező Tankó Réka Boglárka védi. A felnőtt fociválogatottba is behívott hálóőrrel beszélgettünk.
Mindhárom mérkőzését elveszítette a romániai teremlabdarúgó-válogatott a horvátországi Futsal Week barátságos tornán, ahol az ötödik helyért lejátszott gólgazdag találkozón 8–5-re kikapott Magyarországtól, így az utolsó pozícióban végzett.
Hét autó érintett abban a balesetben, amely szombaton délután történt Dálnok községben a 11-es országúton – közölte az országos rendőr-főkapitányság. Jelenleg áll a forgalom a helyszínen.
Nem hisz Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke annak a közvélemény-kutatásnak, amely szerint az erdélyi magyarok elsöprő többsége a Fideszre szavazna.
Az erdélyi magyarok körében Orbán Viktor a legnépszerűbb magyarországi politikus, több mint 90 százalékuk bízik benne, míg a magyar ellenzéki politikusok bizalmi indexe a román pártok népszerűségi szintjén áll – derült ki a SoDiSo Research kutatásából.
Nem szárnyalt a turizmus 2025-ben. A pulpituson tépte szét Eminescu és Iorga fotóit a romániai zsidó közösség képviselője.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!