10.30 Műkorcsolya, világbajnokság, Saitama (Eurosport 1)
11.00 Északi összetett, világkupa, Lahti (Eurosport 2)
11.00 Motorversenyzés, Moto GP, Moto 2, Moto 3, Portugália, edzés (Digi Sport 2, Prima Sport 1)
18.00 Kerékpározás, katalán körverseny (Eurosport 1)
17.00 Tenisz, WTA-torna, Miami (Digi Sport 4)
17.00 Tenisz, ATP-torna, Miami (Eurosport 2)
17.00 Női kézilabda, Virágok Ligája: Bukaresti CSM–Nagybánya (Pro Arena)
17.15 Férfi kosárlabda, MozzartBet Liga: Kolozsvár–Temesvár (Digi Sport 3, Prima Sport 3)
18.30 Női kézilabda, NB I.: Mosonmagyaróvár–MTK Budapest (M4 Sport)
18.30 Síugrás, világkupa, Lahti (Eurosport 1)
19.00 Labdarúgás, U21-es barátságos mérkőzés: Románia–Portugália (Pro Arena)
19.00 Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező: Bulgária–Montenegró (Digi Sport 3, Prima Sport 1)
20.30 Jégkorong, Erste Liga, döntő, 3. mérkőzés: Ferencváros–Gyergyói Hoki Klub (M4 Sport)
21.45 Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező: Franciaország–Hollandia (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.45 Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező: Svédország–Belgium (Digi Sport 2, Prima Sport 3)
21.45 Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező: Csehország–Lengyelország (Digi Sport 3, Prima Sport 2)
21.45 Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező: Szerbia–Litvánia (Prima Sport 4)
Kétgólos vereséget szenvedett hazai pályán az FK Csíkszereda a FC Argeș ellen a labdarúgó Szuperliga 19. fordulójában. A piros-feketék ezúttal nem találták el a kaput, így a vendégek megérdemelten vitték el a három pontot Csíkszeredából.
Magabiztos idegenbeli sikert aratott a Sepsi OSK a labdarúgó 2. Ligában, Ovidiu Burcă együttese vasárnap délben végig kontrollálta a CS Tunari elleni összecsapást, a főszereplő pedig ismét a spanyol Nacho Heras volt.
Nyilvánosságra hozták azt az elképesztő térfigyelő kamerás felvételt, amely rögzítette, ahogyan egy autó Nagyváradon átrepül egy körforgalmon, majd két másik jármű felett is.
A román sajtó figyelmét is felkeltette a magyar miniszterelnök szombati kijelentése, amely szerint a jövő évi országgyűlési választás lesz az utolsó a közelgő háború előtt.
Rendőrségi eljárás indult, miután Daniel Cioabă önjelölt „romániai romakirály” fia a beszámolók szerint teherbe ejtette 14 éves „menyasszonyát”, akit a szülők választottak ki számára.
A románok elsöprő többsége szereti a hazáját és büszke Romániára. „Ki az a Sara?” – liszttel és egyéb alapélelmiszerekkel dekorálta ki volt párja autóját egy nő.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!