12.00 Tenisz, ATP-torna, Rotterdam (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
12.15 Férfi kosárlabda, Román Kupa, negyeddöntő: Nagyszeben–Konstanca (Digi Sport 3, Prima Sport 1)
13.30 Férfi vízilabda, világbajnokság, az 5-8. helyért: Magyarország–Szerbia (M4 Sport)
14.30 Tenisz, WTA-torna, Doha (Digi Sport 2)
14.30 Sznúker, Welsh Open, Llandudno (Eurosport 1)
15.00 Férfi kosárlabda, Román Kupa, negyeddöntő: Ploiești–Rapid (Digi Sport 3, Prima Sport 1)
15.00 Férfi vízilabda, világbajnokság, elődöntő: Spanyolország–Olaszország (M4 Sport)
16.30 Férfi vízilabda, világbajnokság, elődöntő: Horvátország–Franciaország (M4 Sport)
17.00 Kerékpározás, Algerve körverseny, Portugália (Eurosport 2)
17.45 Férfi kosárlabda, Román Kupa, negyeddöntő: Marosvásárhelyi VSK–Nagyvárad (Digi Sport 3, Prima Sport 1)
18.30 Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires (Prima Sport 2)
18.45 Biatlon, világbajnokság, Nove Mesto (Eurosport 2)
19.45 Labdarúgás, Európa Liga: Feyenoord–Roma (Pro Arena, RTL 3)
19.45 Labdarúgás, Konferencia Liga: Olimpiakosz–Ferencváros (M4 Sport)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Szeged–Kolstad (Digi Sport 4, Prima Sport 3, Orange Sport 3)
20.30 Férfi kosárlabda, Román Kupa, negyeddöntő: Kolozsvár–Voluntari (Digi Sport 3, Prima Sport 1)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Porto–Veszprém (Digi Sport 4, Prima Sport 3, Orange Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Európa Liga: Milan–Rennes (Pro Arena, RTL 3)
23.00 Golf, PGA-körverseny, Pacific Palisades, Egyesült Államok (Eurosport 2)
Tíz éve dolgozik a Székelyudvarhelyi FC mellett, végigjárta a 3. Liga minden hullámhegyét és hullámvölgyét, kétszer pedig testközelből élte át, milyen közel lehet a másodosztály. László Zsolt csapatmenedzserrel beszélgettünk.
Az FK Csíkszereda a Konstancai Farul vendégeként 3–2-es vereséget szenvedett a labdarúgó Szuperliga negyedik fordulójában. Mindkét vezetőedző csalódottan értékelt a lefújás után.
Több tíz kilométeren át 1800–2000 méteres magasságban kígyózik, sokan a romániai tereputak királyának tartják. Aki a Transalpinát már bejárta, lehet fogalma róla, de a belőle leágazó Strategica még azt is lepipálja.
A legfrissebb amerikai hírszerzési értékelések szerint Vlagyimir Putyin orosz elnök a következő néhány évben korlátozott támadást indíthat egy NATO-tagállam ellen, hogy próbára tegye a katonai szövetség elszántságát.
Baka Andrást, a Legfelsőbb Bíróság korábbi elnökét jelöli köztársasági elnöknek a Tisza Párt parlamenti frakciója.
A medveproblémára egyetlen valódi megoldás létezik, az állomány visszalövése az optimális létszámra. Birtalan István gyergyószentmiklósi vadásszal beszélgettünk, nemcsak a medvékről.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!