11.00 Tenisz, WTA-torna, Bukarest (Digi Sport 2)
18.00 Labdarúgás, Szuperliga: Mioveni–Kolozsvári U (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2)
20.00 Tenisz, WTA-torna, Portoroz, Szlovénia (Digi Sport 2)
21.00 Labdarúgás, NB II.: Diósgyőr–MTK Budapest (M4 Sport)
21.00 Labdarúgás, Szuperliga: FCSB–Voluntari (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Empoli–Roma (Digi Sport 3, Orange Sport 2, Prima Sport 2)
22.00 Labdarúgás, La Liga: Almeria–Osasuna (Digi Sport 4, Orange Sport 3, Prima Sport 3)
Féltávnál a labdarúgó 2. Liga rájátszásában, de már most kirajzolódik: a Sepsi OSK tudatosan és hatékonyan építkezett a nyáron. Az igazolások beváltak, a keret stabil, az eredmények pedig a visszajutást vetítik előre. De mi a helyzet a többi csapattal?
Gyári versenyautóval áll rajthoz a hétvégén Székelyudvarhelyen és környékén zajló Hargita Ralin Jakab Attila és navigátora, Mag Levente. A kettős célja idén sem lehet más, mint dobogós helyen végezni hazai közönség előtt.
A ploiești-i ítélőtábla szerdán jogerősen életfogytiglani börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki fejszével végzett várandós élettársával.
A nagy közös ügyeinkben, nemzet- és szakpolitikai kérdésekben folyamatos lesz a konzultáció az új magyar kormány és az RMDSZ között – nyilatkozta a Krónikának Kelemen Hunor a Magyar Péterrel folytatott megbeszélését követően.
Őrizetbe vették Szék község polgármesterét sikkasztás és hivatali visszaélés gyanújával, miután a nyomozók szerint közpénzből finanszírozott beszerzéseket használt fel saját céljaira.
A Fidesz-vereség erdélyi világvége hangulatú megélésének okai nem Magyarországon, hanem itthon keresendők.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!