11.00 Tenisz, WTA-torna, Prága (Digi Sport 2)
12.00 Tenisz, WTA-torna, Budapest (Digi Sport 3)
12.00 Tenisz, ATP-torna, Bastad (Look Sport +)
13.00 Tenisz, WTA-torna, Lausanne (Digi Sport 4)
14.30 Kerékpározás, francia körverseny, Tour de France (Eurosport 1)
16.00 Labdarúgás, Konferencia Liga: Ararat–Fehérvár (M4 Sport)
17.30 Tenisz, ATP-torna, Hamburg (Eurosport 2)
20.30 Labdarúgás, 1. Liga: Botoșani–FCSB (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
21.00 Labdarúgás, Konferencia Liga: Puskás Akadémia–Inter Turku (M4 Sport)
Véget ért Anderson Ceará átigazolási huzavonája: az FK Csíkszereda előző idényének egyik legjobb játékosát csütörtök este bemutatta új klubja, az egyiptomi National Bank of Egypt SC.
Pont került Anderson Ceará hosszú ideje húzódó átigazolási történetének végére: a brazil labdarúgó az egyiptomi National Bank of Egypt SC játékosa lett. Az átigazolás részleteiről Rédai Attila, az FK Csíkszereda sajtófőnöke számolt be a Székely Sportnak.
Mintegy két hete egy firenzei egészségügyi, illetve Caritas-ellátóközpontban tartózkodik egy iratok nélkül talált nő, aki egészségi problémái miatt nem emlékszik személyes adataira. Azt mondja, Erdélyből származik, családját keresik.
Miközben a bankok és a nemzetközi sajtó Spanyolországot „Európa gazdasági mozdonyaként” ünnepli, az Ibériai-félszigeten dolgozó román állampolgárok mindennapjai egészen mást mutatnak: tömegesen hagyják el az országot.
Nem különösebben érintette meg a Majka néven ismert rappert, dalszövegírót és műsorvezetőt, Majoros Pétert az, hogy erdélyi koncertje előtt sms-ben megfenyegették, a koncertet az ügyvédei tanácsára mondta le – ezt maga Majka nyilatkozta a Blikk-nek.
Rohamtempóban kellene felgyorsítania az államnak az energiatároló kapacitását, ha nem akar blackoutot a közeljövőben. Románia légtere felől érkező drón robbant fel Bulgáriában, nem messze a határtól.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!