18.00 Tenisz, ATP-torna, Montreal (Prima Sport 3)
20.00 Labdarúgás, Konferencia Liga: Paksi FC–Mornar (montenegrói) (Duna Tv)
8.30 Atlétika, maratoni vegyes gyalogló váltó (Eurosport1, M4 Sport)
10.30 Kajak-kenu, előfutamok (M4 Sport)
10.30 Férfi kézilabda, negyeddöntő: Spanyolország–Egyiptom (Eurosport2)
11.00 Atlétika (TVR2, Eurosport1, TVR Sport)
12.00 Birkózás (M4 Sport)
12.30 Kajak-kenu, előfutamok (TVR1)
13.10 Taekwondo (M4 Sport)
14.30 Kajak-kenu, reményfutamok (M4 Sport)
14.30 Férfi kézilabda, negyeddöntő: Németország–Franciaország (Eurosport2, TVR2)
17.00 Férfi röplabda, elődöntő: Lengyelország–Egyesült Államok (TVR Sport)
18.30 Férfi kézilabda, negyeddöntő: Dánia–Svédország (Eurosport2, TVR2)
20.00 Atlétika (TVR1, Eurosport1)
20.30 Súlyemelés (TVR Sport)
21.00 Férfi röplabda, elődöntő: Olaszország–Franciaország (TVR2)
21.30 Férfi vízilabda: Olaszország–Magyarország (Eurosport2, M4 Sport)
Féltávhoz érkezett a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszása, a harc pedig továbbra is nagyon kiélezett. Mutatjuk, mikor biztosíthatják be matematikailag a feljutást és az osztályozós helyeket az élcsapatok, köztük a Sepsi OSK-val.
Összeállt a Markus Juurikkala vezette romániai felnőtt férfi jégkorong-válogatott kerete: a szakvezető kijelölte azt a játékoskeretet, amely a divízió I/B jelű (harmadik értékcsoportú) világbajnokságon képviseli az országot.
Életveszélyesen megsérült egy férfi egy közúti balesetben szombat este, miután lesodródott az autó az úttestről és a tetejére fordulva állt meg. A súlyos sérültet helikopterrel szállították kórházba.
„Sok hiba, bűn és árulás történt, sok sunyi, pénzéhes potyautas utazott velünk” – írta Kocsis Máté, a Fidesz leköszönő frakcióvezetője vasárnap a Facebookon a Tisza Párt kétharmados győzelmét hozó választási eredmény okait elemző posztjában.
Elsöprő többséggel döntött a PSD Ilie Bolojan miniszterelnök politikai támogatásának megvonásáról: az 5000 küldött 97,7%-a voksolt a radikális lépés mellett. A döntés hivatalosan is kormányválságot indíthat el.
A Fidesz-vereség erdélyi világvége hangulatú megélésének okai nem Magyarországon, hanem itthon keresendők.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!