A világranglistán harmadik helyezett Simona Halep szerdán este mutatkozott be a római WTA-tornán, ahol címvédő volt, a tavalyi kiírást megnyerte.
Kiválóan alakult a mérkőzés Halep számára, aki 6:1 arányban behúzta az első játszmát, majd a másodikban 3:3-as állásnál fájdalmat érzett a bal lábszárán, és orvosi segítséget kért.
Néhány perces tanácskozás után, ami alatt nem talált magyarázatot a hirtelen jött sérülésére, Halep úgy döntött, hogy feladja a mérkőzést.
Simona Halep sírás közepette, sántítva hagyta el a római arénát, a szervezők mellett ellenfele, Angelique Kerber is a segítségére sietett.
Az első vizsgálatok szerint Halepnek lábszártörése van, és a további vizsgálatok után derül ki, hogy mennyi időt vesz igénybe a felépülése.
Azt egyelőre nem lehet pontosan tudni, hogy mennyit kell kihagynia, de szinte biztos, hogy nem tud részt venni a május 30. és június 13. között rendezendő Roland Garroson.
A hatodik percben szerzett bombagól döntötte el a kiesési rangadót: az FK Csíkszereda idegenben gyűjtötte be a három pontot a Bukaresti Metaloglobus ellen a labdarúgó Szuperliga 25. fordulójában. Sokat érhet ez a siker Ilyés Róbert legénysége számára.
Csütörtök délben jelentette be Kleinheisler László érkezését az FK Csíkszereda. Az ötvenháromszoros magyar válogatott középpályást első benyomásairól és céljairól kérdeztük.
Baleset történt Szentegyháza és Csíkszereda között kedden délelőtt, egy ember megsérült.
A közösségi médiában fellelhető képek és videók tanúsága szerint kedd este súlyos szerkezeti omlás történt a szilágycsehi református templomnál: az épület jelentős része leomlott.
Kedd este hat óra körül óriási robajjal omlott össze a szilágycsehi református templom tornya. A felújítás alatt álló templom tornyának megerősítését a munkálatokat végző kolozsvári cég szakembereinek javaslatára belülről már megtámasztották.
A nagyváradi premontrei apát kilakoltatásáról szóló bírósági döntés félelmetes képet fest az igazságszolgáltatás állapotáról, és az államérdekből elkövetett jogtiprásról.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!