11.00 Tenisz, WTA-torna, Parma (Digi Sport 2)
11.00 Tenisz, WTA-torna, Tallinn (Digi Sport 4)
15.00 Sznúker, brit bajnokság, Milton Keynes (Eurosport 2)
16.00 Kerékpározás, horvát körverseny, Cro Race (Eurosport 1)
16.00 Labdarúgás, Román Kupa: Ripensia–FCU Craiova (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
18.00 Férfi röplabda, Szuperkupa: Steaua/Dinamo–Craiova/Galac (TVR 3)
18.00 Labdarúgás, U21-es barátságos mérkőzés: Románia–Hollandia (TVR 1)
18.45 Labdarúgás, Román Kupa: Steaua–Chindia (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
19.00 Férfi kosárlabda, Szuperkupa: Kolozsvár–Voluntari (Digi Sport 3, Prima Sport 2)
19.45 Férfi kézilabda, Európa Liga: Steaua–Ferencváros (Digi Sport 2)
21.00 Labdarúgás, U21-es barátságos mérkőzés: Magyarország–Litvánia (M4 Sport)
21.30 Labdarúgás, barátságos mérkőzés: Brazília–Tunézia (Digi Sport 3)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Portugália–Spanyolország (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Norvégia–Szerbia (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Ukrajna–Skócia (Digi Sport 3, Prima Sport 3)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Svájc–Csehország (Digi Sport 4, Prima Sport 4)
Rövid másodosztályú száműzetés után emelt fővel tér vissza a román labdarúgás élvonalába a Sepsi OSK. A gyors visszajutás örömét beárnyékolják az anyagi nehézségek. Exkluzív interjúnkban Diószegi László nyíltan beszél a Szuperliga jelentette kihívásokról.
A Gyergyói Hoki Klub jégkorongozója, Imre Patrik nemcsak a jégen nyújt őszinte játékot, hanem a labdarúgó-világbajnokság kapcsán is kimondja amit gondol.
Óriási hasadás keletkezett az A10-es sztráda Szászsebes és Torda közötti szakaszán, a sofőröket óvatosságra intik.
Jelentős repedés és süllyedés keletkezett az A10-es autópálya Szászsebes és Torda közötti szakaszán, Torda közelében. A közösségi médiában közzétett felvételek alapján az útpálya két forgalmi sávját is érinti a károsodás.
A bíróságon folytatódhat a Bihar megyei magyar közélet egyik legrégebbi politikai konfliktusa: Szabó Ödön pert indított Csomortányi István ellen. Az RMDSZ-es politikus rágalmazásról beszél, az EMSZ-alelnök szerint a per célja az elhallgattatása.
A román királyi család hivatalosan el nem ismert tagját hamarosan kiadhatják Romániának, ahol börtönbüntetés vár rá. II. Károly unokájának portréja.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!