11.30 Sznúker, német mestertorna (Eurosport 1)
15.30 Labdarúgás, 1. Liga: Clinceni–Botoșani (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
16.00 Férfi kézilabda, világbajnokság: Kongó–Chile (Digi Sport 2, Look Sport 2)
17.30 Labdarúgás, 1. Liga: Jászvásári Poli–Aradi UTA (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
18.30 Női kézilabda, román bajnokság: Bukaresti CSM–Beszterce (TVR 1)
18.30 Férfi kézilabda, világbajnokság: Egyiptom–Dánia (Digi Sport 2, Telekom Sport 2, Look Sport 2)
18.45 Labdarúgás, Olasz Kupa: Atalanta–Lazio (Look Sport +)
20.00 Labdarúgás, 1. Liga: Dinamo–Gaz Metan (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
20.00 Labdarúgás, Premier League: Chelsea–Wolves (Eurosport 1 Ro)
21.30 Férfi kézilabda, világbajnokság: Magyarország–Franciaország (Digi Sport 2, Telekom Sport 2, Look Sport 2)
21.30 Férfi kézilabda, világbajnokság: Spanyolország–Norvégia (Digi Sport 3, Telekom Sport 3, Look Sport 3)
21.30 Férfi kézilabda, világbajnokság: Svédország–Katar (Digi Sport 4, Telekom Sport 3)
21.45 Labdarúgás, Olasz Kupa: Juventus–Spal (Look Sport +)
22.15 Labdarúgás, Premier League: Everton–Leicester (Eurosport 1 Ro)
Kecskemét után Csíkszeredában alkothat nagyot a Szabó István–Kerekes Barna edzőpáros. A magyar élvonal korábbi sikerkovácsai Székelyföldön folytathatják pályafutásukat, a tárgyalások az utolsó fázisban tartanak.
Hivatalos közleményben jelentette be a labdarúgó 2. Liga bajnoka, a Vajdahunyadi Corvinul, hogy hol rendezi hazai mérkőzéseit a Szuperliga következő idényében. A döntés a székelyföldi klubokat is érinti, hiszen rájuk így hosszabb kiszállások várnak.
Hatósági felügyelet alá került a Bihar megyei Érbogyoszló RMDSZ-es polgármestere, miután csúszópénz elfogadásán érte tetten az Európai Ügyészség (EPPO).
Legalább egy hónapot tartó útfelújítási munkálatok kezdődtek az A1-es dél-erdélyi autópálya „medvealagutas” szakasza híján terelőútként használt országúton, ami rendszerint óriási dugókat okoz az amúgy is túlterhelt, szerpentines aszfaltcsíkon.
Újabb magyar sikernek tapsolt perceken át a cannes-i közönség: Nemes Jeles László vasárnap bemutatott új filmjét, a Moulint mintegy tízperces álló ováció követte a vetítés után.
Kommentelünk, tehát szarban vagyunk. Elmagyarázom, miért.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!