14.00 Labdarúgás, Premier League: Leeds–Burnley (Eurosport 1 Ro)
15.55 Jégkorong, Erste Liga: Vasas–Dunaújváros (M4 Sport +)
16.15 Labdarúgás, Premier League: West Ham–Brighton (Eurosport 1 Ro)
18.30 Labdarúgás, Premier League: Liverpool–West Bromwich (Eurosport 1 Ro)
18.40 Jégkorong, Erste Liga: Titánok–DEAC (M4 Sport +)
19.15 Férfi kosárlabda, NB I.: Szolnok–Atomerőmű (M4 Sport)
21.15 Labdarúgás, Premier League: Wolves–Tottenham (Eurosport 1 Ro)
22.30 Férfi kosárlabda, NBA: LA Clippers–Dallas (Telekom Sport 1)
Első alkalommal rendezték meg Csíkkarcfalván a Jégtörő Kupát, ahol az amatőr hokicsapatok családias hangulatban, mégis nagy elszántsággal csaptak össze. A tornát a Pingvinek csapata nyerte meg.
Ebben az idényében már csak a zárófordulóban tud pályára lépni a Kápolnási SK játékosa. A legutóbbi mérkőzésen kiállították, a lefújást követően a pályán kérte számon a játékvezetőt.
A vágott bárány átlagára 45 és 60 lej között mozog kilogrammonként Székelyföld piacain. Míg Gyergyószéken már 45 lejért is találni húst, Sepsiszentgyörgyön mélyebben a zsebükbe kell nyúlniuk a vásárlóknak a 60 lejes egységár miatt.
Hivatalos bejelentés nem történt, és sokáig a Peco-online.ro ármonitor sem mutatta, de szerda reggel néhány töltőállomásán csökkentette az üzemanyagok árát a piacvezető Petrom.
Törvénytelen munkálatokat tártak fel a hatóságok egy Hargita megyei természetvédelmi területen, az ügyben feljelentést tettek.
További híreink: az időnket is ellopják – 23 órás lesz a vasárnap; az üzemanyagárak pedig elszabadultak, de a gazdákat legalább megmentené egy rendelet.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!