10.30 Síugrás, világkupa, Planica (Eurosport)
12.55 Műkorcsolya, világbajnokság, Stockholm (Eurosport, TVR 2)
15.00 Kézilabda, női EHF Európa Liga, Dunărea Brăila–Nagybányai Minaur (Digi Sport 2, Telekom Sport 1)
15.15 Kosárlabda, férfi bajnokság, Bukaresti Dinamo–Nagyszebeni CSU (Digi Sport 3, Look Sport)
15.30 Tenisz, ATP-torna, Miami (Eurosport 2)
17.00 Formula–1, Bahreini Nagydíj, időmérő edzés (Digi Sport 3, Look Sport, Telekom Sport 3)
17.00 Tenisz, WTA-torna, Miami (Digi Sport 2)
18.00 Műkorcsolya, világbajnokság, Stockholm (Eurosport, TVR 2)
18.15 Kosárlabda, férfi bajnokság, SCM U Craiova–Argeș Pitești (Digi Sport 3, Look Sport)
19.00 Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Magyarország–Románia (M4 Sport, TVR 1)
19.00 Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Szlovénia–Csehország (TVR 2)
20.15 Kézilabda, férfi Európa Kupa, Famagusta–Nagybánya (Digi Sport 3)
22.00 Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Németország–Hollandia (TVR 1)
22.00 Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Spanyolország–Olaszország (TVR 2)
A Csíkszentsimoni KSK megnyerte az alapszakaszt a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjában, míg a Szentegyházi Vasas a záróforduló rangadóján biztosította helyét a felsőházi rájátszásban.
Az idei szezon első versenyét rögtön győzelemmel ünnepelte Norbert és Francesca Maior, a testvérpár magabiztos sikert aratott a 34. Hargita Ralin. Ezzel az elmúlt hat évben ők a hatodik páros, amely megnyeri a hargitai futamot.
Felborult egy személyautó vasárnap délután a Ratosnyához tartozó Andrenyásza település határában. A járműben két felnőtt és egy kiskorú utazott, mindhárman még a mentők kiérkezése előtt elhagyták a feje tetejére állt autót.
Új romániai magyar politikai alakulat létrehozását harangozta be az április 12-ei országgyűlési választáson győztes Tisza Párt legismertebb erdélyi aktivistája.
Nem ül be a parlamentbe Orbán Viktor – ezt a leköszönő miniszterelnök szombaton jelentette be a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!