11.00 Sznúker, gibraltári nyílt verseny (Eurosport 1)
12.15 Alpesi sí, világkupa, Saalbach, Ausztria (Eurosport 1)
14.00 Sífutás, világbajnokság, Oberstdorf, Németország (Eurosport 1)
14.00 Tenisz, WTA-torna, Lyon, Franciaország (Digi Sport 4)
15.00 Tenisz, WTA-torna, Doha, Katar (Digi Sport 2)
16.15 Biatlon, világkupa, Nove Mesto, Csehország (Eurosport 1)
17.30 Labdarúgás, 1. Liga: Sepsi OSK–Chindia (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
20.30 Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, Hollandia (Eurosport 2)
20.30 Labdarúgás, 1. Liga: Viitorul–Clinceni (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
21.00 Labdarúgás, Otp Bank Liga: Diósgyőr–MTK Budapest (M4 Sport)
21.30 Labdarúgás, Bundesliga: Schalke–Mainz (Digi Sport 3, Telekom Sport 3, Look Sport 2)
22.00 Labdarúgás, La Liga: Valencia–Villarreal (Digi Sport 2, Telekom Sport 2, Look Sport +)
Végleges döntést hozott a lausanne-i Nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) Cosmin Matei doppingügyében. A Sepsi OSK csapatkapitányát kilenc hónapra eltiltották, amelyből egy hónapot már letöltött.
Tíz éve dolgozik a Székelyudvarhelyi FC mellett, végigjárta a 3. Liga minden hullámhegyét és hullámvölgyét, kétszer pedig testközelből élte át, milyen közel lehet a másodosztály. László Zsolt csapatmenedzserrel beszélgettünk.
Lassan kezd visszaállni a rend a csíkszeredai Fürdő utcában, ahol kedden este egy ittas, jogosítvány nélküli sofőr autója csapódott egy családi házba. Az ablakot már sikerült helyreállítani, a fal sérült részét azonban még ki kell bontani.
Sok román állampolgár még mindig az 1997-es mintára kiállított személyi igazolványt használja, azonban ezt fokozatosan kivonják a forgalomból, amint az új elektronikus és egyszerű személyi igazolványok országszerte elérhetővé válnak.
A legfrissebb amerikai hírszerzési értékelések szerint Vlagyimir Putyin orosz elnök a következő néhány évben korlátozott támadást indíthat egy NATO-tagállam ellen, hogy próbára tegye a katonai szövetség elszántságát.
A medveproblémára egyetlen valódi megoldás létezik, az állomány visszalövése az optimális létszámra. Birtalan István gyergyószentmiklósi vadásszal beszélgettünk, nemcsak a medvékről.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!