12.00 Tenisz, Grand Slam-torna, Roland Garros (Eurosport 1, Eurosport 2)
18.00 Labdarúgás, 2. Liga: Rapid–Chiajna (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
21.00 Labdarúgás, 1. Liga: Craiova–Jászvásár (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
21.00 Labdarúgás, NB I.: MTK Budapest–Budafok (M4 Sport)
21.30 Labdarúgás, Bundesliga: Union Berlin–Mainz (Digi Sport 4, Telekom Sport 3, Look Plus)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Fiorentina–Sampdoria (Digi Sport 2, Telekom Sport 2, Look Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Ligue 1: Paris SG–Angers (Digi Sport 2, Look Sport 2)
4.00 Férfi kosárlabda, NBA: LA Lakers–Miami (Telekom Sport 1)
Hiába vezetett a hajrában a Sepsi OSK, a hosszabbításban megítélt büntetővel egyenlített a Voluntari, így 1–1-es döntetlen született a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszásának hétközi, 4. fordulójában.
Továbbra is rendkívül kiélezett a jégkorong Erste Liga döntője, a harmadik mérkőzésen is hosszabbításra volt a szükség a Gyergyói Hoki Klub és a Brassói Corona között. A fordulatos csatából a címvédő jött ki győztesen és átvette a vezetést összesítésben.
Közzétette a levélszavazatok pártonkénti megoszlását a Nemzeti Választási Iroda: a magyar országgyűlési választáson összesen 256 233 érvényes levélszavazatot adtak le.
Kedden reggel pontban kilenc órakor megérkezett a végrehajtó a nagyváradi premontrei templomhoz, ahol a Fejes Rudolf Anzelm apáttal szolidarizáló hívek fogadták. Ez sem akadályozta meg abban, hogy mise közben, csendőrök kíséretében behatoljon a templomba.
Meg kell várni, hogy mi a viszonya az új magyar kormánynak a határon túli magyarokhoz, milyen nemzetpolitikája van, nekünk ahhoz kell viszonyulnunk – jelentette ki a Krónikának Kelemen Hunor.
Miközben az országban elszabadultak az árak, a parlament menzáján továbbra is hét lej egy csorba. Hátba lőtték a tárgyalására igyekvő román bérgyilkost Spanyolországban.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!