12.45 Kerékpározás, Egyesült Arab Emírségek körversenye (Eurosport 1)
15.00 Sznúker, Player bajnokság, Southport, Anglia (Eurosport 1)
16.00 Női kézilabda, román bajnokság: Rapid–Buzău (TVR 2)
18.30 Női kézilabda, román bajnokság: Bukaresti CSM–Nagydisznód (TVR 1)
18.30 Labdarúgás, Magyar Kupa: Mezőkövesd–Diósgyőr (M4 Sport)
19.00 Labdarúgás, 2. Liga: Petrolul–Metaloglobus (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
19.45 Férfi kézilabda, Európa Liga: Nimes–Dinamo (Digi Sport 2, Telekom Sport 2, Look Sport)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Paris SG–Kielce (Digi Sport 3, Telekom Sport 4, Look Sport 2)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Nantes–Zagreb (Digi Sport 3, Telekom Sport 3, Look Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Atlético–Chelsea (Digi Sport 1, Telekom Sport 2, Look Sport)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Lazio–Bayern (Digi Sport 2, Telekom Sport 1, Look Sport +)
Telt ház, fúvószenekar és kiváló hangulat fogadta a bajnoki döntőnek beillő rangadót vasárnap kora este Csíkszentsimonban. A hazaiak 4–0-ra legyőzték az Agyagfalvi Lendületet, és megnyerték a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjának bajnoki címét.
A feleknek nem sikerült megállapodniuk, az FK Csíkszereda nem bólintott rá az FCSB által tett ajánlatért Anderson Cearáért. Úgy tűnik, a fővárosiak visszalépnek az üzlettől.
Bár eredetileg csikót próbált elejteni egy agresszív székelyvarsági medve, később rátámadt és megkergette a vasárnap esti riasztásra kiérkező hatóságokat. Kénytelenek voltak ártalmatlanítani a nagyvadat.
Egy 34 éves férfi életét vesztette szombat reggel, miután a hatóságok szerint medvetámadás érte a Szeben megyei Prod település közelében – közölte a Szeben Megyei Katasztrófavédelmi Felügyelőség (ISU).
Egy kemping közelében történt az a medvetámadás, amelynek nyomán életét vesztette egy férfi szombaton Szeben megyében. A település polgármestere és egy liberális parlamenti képviselő a medvepopuláció szabályozását sürgeti a tragédia nyomán.
A mítosztalanított román–magyar közös történelem nem széles körű fogyasztásra alkalmas termék, de az MCC-történészkerekasztal előadói egyelőre optimisták.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!