16.45 Labdarúgás, 2. Liga: Dunărea Călărași–Turnu Măgurele (Telekom Sport 1, Digi Sport 1, Look Sport)
19.55 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Sahtar–Real Madrid (Digi Sport 1, Telekom Sport 2, Look Sport +)
19.55 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Lokomotiv–Salzburg (Digi Sport 2, Telekom Sport 3, Look Sport)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Atlético–Bayern (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Mönchengladbach–Inter (Digi Sport 2, Telekom Sport 2, Look Sport)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Liverpool–Ajax (Digi Sport 3, Telekom Sport 3, Look Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Porto–Manchester City (Digi Sport 4, Telekom Sport 4, Look Sport 3)
Sima gyergyói továbbjutásra utalt a papírforma, ehhez képest nem ez történt. Adorján Örs hőssé vált, bevédte a Steauát a jégkorong Román Kupa döntőjébe. A GYHK csak a harmadik helyért játszik vasárnap.
Sorra rúgja a kulcsfontosságú gólokat az Aradi UTA színeiben Marius Coman, aki a Sepsi OSK-nál jóval gyengébb mutatókkal rendelkezett.
Nem fizetik többé a betegszabadság első napját Romániában, az erről szóló sürgősségi kormányrendelet február elsején lépett hatályba.
Az Erdélyi Református Egyházkerület megfontolja, vagy elgondolkodik azon, hogy kilép a Református Egyházak Világközösségéből, vagy felfüggeszti tagságát – jelentette ki Kolumbán Vilmos, az egyházkerület püspöke szombaton az M1 aktuális csatornán.
Sajátos ellentétre derült fény a 166 fős lakosságú Krassó-Szörény megyei Temesfőn: miközben az alapvető szolgáltatások is hiányoznak, a polgármester luxus közlekedési eszközt használ.
A nagyváradi premontrei apát kilakoltatásáról szóló bírósági döntés félelmetes képet fest az igazságszolgáltatás állapotáról, és az államérdekből elkövetett jogtiprásról.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!