16.00 Sznúker, Egyesült Királyság bajnokság, York (Eurosport 1)
16.00 Teremlabdarúgás, 1. Liga: FK Székelyudvarhely–Dévai Autobergamo (Pro X)
18.00 Labdarúgás, 1. Liga: Chindia–Sepsi OSK (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
18.30 Labdarúgás, török bajnokság: Galatasaray–Kayserispor (Look Sport +)
19.30 Labdarúgás, Premier League: Burnley–Crystal Palace (Eurosport 1 Ro)
21.00 Labdarúgás, 1. Liga: Gaz Metan–FCSB (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
21.00 Férfi vízilabda, OB I.: BVSC–Ferencváros (M4 Sport)
21.45 Labdarúgás, belga bajnokság: Leuven–St. Truiden (Look Sport 2)
22.00 Labdarúgás, La Liga: Bilbao–Betis (Digi Sport 2, Telekom Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Premier League: Wolves–Southampton (Eurosport 1 Ro)
Donciu Ștefan személyében új elnöke van a Kovászna Megyei Labdarúgó Egyesületnek, amelynek tisztújító közgyűlését szombaton délelőtt tartották Kovásznán. Az új sportvezetőt egyhangú szavazással választották meg.
A sok helyzetet hozó első felvonást követően a Sepsi OSK uralta a második játékrészt a labdarúgó Szuperliga 5. fordulójának székely derbijén. Az FK Csíkszereda megszerezte első pontját.
Lehűl az idő hétfő estétől, kedden pedig sok helyen lehet esőre, viharokra számítani – közölték a meteorológusok.
Nem folytatja pártpolitikai szerepvállalását, sem a Romániai Magyar Egységpárt (RMEP) létrehozását Kátai István, az első erdélyi Tisza-sziget alapítója. Ezt ő maga jelentette be vasárnap egy, a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésben.
Antal Emőke lett a Miss Balaton királynője. A szatmárnémeti lány a koronát elődjétől, a 2024-ben győztes Bábel Virágtól vehette át.
… nem a Nap meg a szél a hibás a romániai energiakatasztrófáért, mutatják egy szakmai elemzés eredményei… és rendkívüli égi jelenségeket nézhet szerdán az ember, főleg, ha partiumi.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!