14.55 Sznúker, világnagydíj, Milton Keynes, Egyesült Királyság (Eurosport 2)
15.05 Biatlon, világkupa, Hochfilzen, Ausztria (Eurosport 1)
16.30 Férfi kézilabda, román bajnokság: Torda–Dél-Dobrudzsa (TVR 2)
17.30 Labdarúgás, 1. Liga: Sepsi OSK–UTA (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
18.30 Férfi kézilabda, román bajnokság: Dinamo–Nagybánya (TVR 1)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Elverum–Breszt (Digi Sport 2, Telekom Sport 2, Look Sport)
20.00 Labdarúgás, Premier League: Aston Villa–Burnley (Eurosport 1 Ro)
20.00 Férfi kézilabda, NB I.: Szeged–Veszprém (M4 Sport)
20.30 Labdarúgás, 1. Liga: Dinamo–Kolozsvári CFR (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Roma–Torino (Digi Sport 2, Telekom Sport 2, Look Sport)
22.00 Labdarúgás, Premier League: Sheffield–Manchester Utd (Eurosport 1 Ro)
Szombaton délután lezárult a 2. Liga alapszakasza, kialakult a felső- és alsóházi rájátszás mezőnye. A mindig jól értesült Emanuel Roșu sportújságíró pedig arra hívta fel a figyelmet, hogy a Bihar FC nem kaphat feljutási jogot a Szuperligába.
A Gyergyói Hoki Klub lezárta a Csíkszeredai Sportklub elleni Erste Liga-negyeddöntőt. Hétfőn este a Vákár Lajos Műjégpályán a címvédő 4:0-s összesítéssel jutott az elődöntőbe, míg a kék-fehérek pontot tettek az idényre.
Két ember életét vesztette egy közúti balesetben a Kovászna megyével szomszédos Buzău megyében, miután egy személyautó és egy haszongépjármű összeütközött.
Politikai és jogi lépéseket helyezett kilátásba Teherán Romániával szemben annak nyomán, hogy Bukarest logisztikai támogatást hagyott jóvá az Egyesült Államoknak az Irán ellen folytatott katonai fellépés keretében.
Tragikus hirtelenséggel elhunyt Schwartz Róbert, az Erdélyi Magyar Nemzeti Tanács (EMNT) országos alelnöke – közölte kedden Facebook-oldalán a szervezet.
George Simion egyszerű futballhuligánból mindössze néhány év alatt lett az ország legnépszerűbb politikusa. De hogyan?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!