13.00 Tenisz, ATP-torna, Madrid, Spanyolország (Eurosport 2)
14.00 Tenisz, WTA-torna, Madrid, Spanyolország (Digi Sport 2)
14.30 Labdarúgás, 1. Liga: FC Argeș–Voluntari (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
16.00 Női kézilabda, román bajnokság: Nagydisznódi Măgura–Zilahi HC (TVR 2)
16.45 Férfi kosárlabda, román bajnokság: Bukaresti Steaua–Temesvári SCM (Digi Sport 4, Look Sport 2)
17.00 Labdarúgás, 1. Liga: Academica Clinceni–Kolozsvári CFR (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
18.30 Női kézilabda, román bajnokság: Bukaresti CSM–Bukaresti Rapid (TVR 1)
18.30 Kerékpározás, Algarve körverseny, Portugália (Eurosport 1)
19.30 Labdarúgás, Bundesliga: Hertha BSC–SC Freiburg (Digi Sport 3, Telekom Sport 2, Look Sport 2)
19.45 Labdarúgás, 1. Liga: FC Botoșani–FCSB (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
19.45 Férfi kosárlabda, román bajnokság: Kolozsvári U-BT–Nagyváradi CSM (Digi Sport 4, Look Sport)
22.00 Labdarúgás, Európa Liga: AS Roma–Manchester United (Digi Sport 1, Telekom Sport 2, Look Sport)
22.00 Labdarúgás, Európa Liga: Arsenal–Villarreal (Digi Sport 3, Telekom Sport 3, Look Sport +)
22.00 Golf, PGA-körverseny, Charlotte, Amerikai Egyesült Államok (Eurosport 2)
Nehéz időszakon van túl az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK – legalábbis, ha a román sportmédiában megjelent cikkeket nézzük. Több portál is foglalkozott a magyarországi választások rájuk vonatkozó következményeivel. Mi tisztáztunk sok kérdést.
Megszakadt a Sepsi OSK hosszú veretlenségi sorozata a labdarúgó 2. Ligában, de nemcsak az eredmény kavart hullámokat: a lefújás után kemény szavak hangzottak el mindkét oldalon, az edzők nem fogták vissza magukat.
Nem várt sokáig, már másnap jelentkezett a hatalmas pénzösszegért a múlt vasárnapi Joker-sorsolás szerencsés nyertese – közölte a Román Lottótársaság, amely azóta ismertette a most vasárnapi sorsolás előtti nyeremények összegeit.
Nem ül be a parlamentbe Orbán Viktor – ezt a leköszönő miniszterelnök szombaton jelentette be a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben.
Fegyveres támadó nyitott tüzet helyi idő szerint szombat este Washingtonban a fehér házi tudósítók díszvacsoráján, amelyen Donald Trump elnök is jelen volt.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!