11.10 Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, férfi rövidprogram (TVR2)
16.00 Kézilabda, női bajnoki, Bukaresti CSM–Craiova (TVR2)
16.00 Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Anglia–Svájc (TVR1)
17.00 Tenisz, WTA-torna, Miami (Digi Sport 2, Digi Sport 4)
17.00 Tenisz, ATP-torna, Miami (Eurosport 2)
19.00 Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Oroszország–Izland (TVR2)
19.00 Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Reggiana–Nagyvárad (Digi Sport 3)
21.10 Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, páros rövidprogram (TVR2)
21.45 Labdarúgás, vb-selejtező, Románia–Észak-Macedónia (Pro TV)
21.45 Labdarúgás, vb-selejtező, Magyarország–Lengyelország (M4 Sport)
22.00 Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Franciaország–Dánia (TVR1)
22.00 Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Portugália–Horvátország (TVR2)
Az FK Csíkszereda bravúros pontszerzése a bajnoki címvédő FCSB ellen jó témát adott a román sportsajtónak. A szaklapok kivétel nélkül bukaresti rémálomról és szégyenről cikkeznek, kiemelve, hogy a piros-kékek még az újoncokat sem voltak képesek legyőzni.
Már nem Liviu Ciobotariu a Petrolul Ploiești labdarúgócsapatának vezetőedzője, a gyenge szezonrajt miatt a klub felbontotta a szerződését.
Megtalálta a rendőrség azt a kézdivásárhelyi 16 éves lányt, akinek eltűnéséről még április 11-én értesítették a rendőrséget, de mindeddig nem tudták, hol lehet.
Az MI6, azaz a brit külföldi hírszerzés műve lehetett a szerdai lengyelországi dróntámadás, valamint az, hogy szombaton egy orosz drón belépett Románia légterébe – legalábbis ezt állítja egy orosz illetékes.
Tömegverekedés tört ki a HelloJets légitársaság Tel-Avivból Bukarestbe tartó járatán hétfőre virradóra – közölte a román határrendészet.
A parlament folyosóin menekült a riporter kérdései elől a luxus Mercit vezető képviselő. Az erdélyi tájakat népszerűsítő Charlie Ottley állampolgársági dossziéját öt éve tologatják a hivatalokban.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!