10.00 Tenisz, WTA-torna, Adelaide, Ausztrália (Digi Sport 2)
12.45 Kerékpározás, Egyesült Arab Emírségek körversenye (Eurosport 1)
15.00 Sznúker, Player bajnokság, Southport, Anglia (Eurosport 1)
17.00 Labdarúgás, 2. Liga: Buzău–Rapid (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
18.00 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Zaporizzsja–Aalborg (Digi Sport 4)
18.00 Jégkorong, Erste Liga: Újbuda–Újpest (M4 Sport)
18.30 Síugrás, világbajnokság, Oberstdorf, Németország (Eurosport 2)
19.55 Labdarúgás, Európa Liga: Arsenal–Benfica (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
19.55 Labdarúgás, Európa Liga: Napoli–Granada (Digi Sport 3, Telekom Sport 2, Look Sport)
19.55 Labdarúgás, Európa Liga: Rangers–Antwerp (Digi Sport 2, Telekom Sport 3, Look Sport 2)
19.55 Labdarúgás, Európa Liga: Ajax–Lille (Digi Sport 4, Telekom Sport 4, Look Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Európa Liga: Manchester Utd–Sociedad (Digi Sport 4, Telekom Sport 1, Look Sport)
22.00 Labdarúgás, Európa Liga: Milan–Crvena Zvezda (Digi Sport 1, Telekom Sport 3, Look Sport +)
22.00 Labdarúgás, Európa Liga: Leicester–Slavia Prága (Digi Sport 3, Telekom Sport 3, Look Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Európa Liga: Bruges–Dinamo Kijev (Digi Sport 2, Telekom Sport 4, Look Sport 3)
A Kolozsvári CFR 3–2-es győzelmet aratott az U elleni városi rangadón, ám a mérkőzés utóélete beárnyékolta a futballt. Cristiano Bergodi lefújás utáni viselkedése komoly botrányt kavart, az ügynek pedig súlyos fegyelmi következményei lehetnek.
Öt gól, hatalmas védelmi hibák, 3–2-es CFR siker és lefújás utáni óriási balhé – röviden így lehet összefoglalni a kolozsvári rangadót a labdarúgó Szuperliga 26. fordulójában.
Egy 45 éves férfi életét vesztette és ketten megsérültek kedden egy közúti balesetben a 24-es országúton, Iași megyében. Két autó ütközött össze frontálisan, az egyik sérültet, egy terhes nőt helikopterrel vittek kórházba.
Gazdát cserélt Románia egyik legdiszkrétebb luxusingatlana: a Nicolae Ceaușescu néhai kommunista diktátor számára 1985-ben épített vadászpavilon, a ma Hadar Chalet néven ismert hegyvidéki rezidencia.
Felerősödtek a magyarellenes hangok az ukrán médiában a hétvégén, miután a miniszterelnök szombaton kijelentette: amíg Ukrajna azt követeli Brüsszeltől, hogy válassza le az országot az olcsó orosz energiáról, addig Ukrajna Magyarország ellensége.
És ez újabb oldalról világít rá arra, hogy a még mindig sínes doszárban gondolkodó romániai bürokrácia semmit sem tud kezdeni a technológia adta lehetőségekkel.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!