12.00 Tenisz, ATP-torna, Monte Carlo (Eurosport 2)
13.00 Kerékpározás, török körverseny (Eurosport 1)
15.00 Kerékpározás, Valenciai körverseny (Eurosport 1)
16.30 Labdarúgás, 2. Liga: Dunărea Călărași–CS Mioveni (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
18.30 Labdarúgás, Magyar Kupa: Kisvárda–Újpest (M4 Sport)
19.00 Labdarúgás, Román Kupa: Universitatea Craiova–Viitorul Pandurii Tg. Jiu (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
20.00 Tenisz, WTA-torna, Charleston, Amerikai Egyesült Államok (Digi Sport 4)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Liverpool–Real Madrid (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Borussia Dortmund–Manchester City (Digi Sport 2, Telekom Sport 2, Look Sport)
A Sepsi OSK sportigazgatója, Hadnagy Attila rövid betekintést nyújtott az év utolsó mérkőzésére készülő Sepsi OSK kulisszái mögé, szó esett a téli átigazolási időszakban várható erősítésekről, illetve Niczuly Rolandról is.
Egészen kivételes idényt fut Ignacio Heras, aki szeptemberben érkezett a Sepsi OSK-hoz. A spanyol csatár nemcsak folyamatosan betalál, hanem ezt olyan hatékonysággal teszi, amelyre hosszú évek óta nem volt példa Sepsiszentgyörgyön.
Egy negyedikes fiú esete hónapok óta köztéma Marosvásárhelyen, miután több iskola elutasította az áthelyezését. Végül a Schiller-iskolába került, ahol a szülők tiltakozásba kezdtek: az osztály nem jár iskolába, bár még sosem találkoztak vele.
A Krónika ünnepi játékkal teszi még fényesebbé és izgalmasabbá az adventi várakozást.
Gőzerővel építik a fejlesztő és a helyi hivatalosságok által Erdély legnagyobb kiskereskedelmi (retail) parkjának nevezett, több mint 100 millió euróból megvalósítandó létesítményt Szászfenes község területén.
… az államelnök szerint, ha egy miniszter hazudik, az nem olyan gáz, mintha milliókat lopott volna… és Románia lesz az első NATO-tagállam, amelynek HISAR-osztályú járőrhajója van.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!